SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból nadgarstka- pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
Od jakiegos roku borykam się z bolem prawego nadgarstka, bol wystepuje tylko, gdy trzymam w dloni ciezar wazacy +3kg, jest to takie uczucie jakby cos rozrywalo mi się w nadgarstku. Kontuzji nabawiłem się na siłowni.
Miałem robiony rentgen i badanie CT, zadnego zlamania nie mam, a jednak boli, byłem ostatnio u dwóch lekarzy
Jeden powiedział ze to bol więzadła, dal mi skierowanie na zabiegi (które już raz miałem i nic nie pomogly)
Drugi stwierdzil, ze miałem zerwana torebke stawowa i ze nic mi nie pomoze
Już nie wiem co robic, może ktoś miał podobny problem, ewentualnie zna ktoś dobrego ortopede, jakis adres czy cos, może jakis zabieg chirurgiczny, specjalne cwiczenia?


Zmieniony przez - major15 w dniu 2009-08-03 21:16:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Proponuje wybrać się do dobrego Fizjoterapeuty. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
ja kontuzji nabawilem sie w lutym a zabiegi takie jak bioptron laser i magnetronik wykonalem przed wakacjami i powiem ze jest o wiele lepiej. Ale czy czas okaze sie najlepszym lekarstwem? Badz tez odwrotnie.

ambale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
laser podobno dobry i dostalem teraz na zabiegi, mam nadzieje, ze pomoze

w tym problem, ze od jakis 8miesiecy bol jest caly czas taki sam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Nadgarstek trzeba ogladnac i zastosowac leczenie manualne czyli zlokalizowac zrodło bólu i ewentualnie odblokowac zablokowane stawy.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
tylko jak? do jakiego lekarza, specjalisty sie udac, bo wszyscy mowia "posmaruj sobie mascia i przejdzie" i tak prawie rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ortopeda.
Leczeniem manualnym zajmuje się Fizjoterapeuta. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Dokładnie do fizjoterapeuty

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak po kawie...

Następny temat

Skolioza a sylwetka`

WHEY premium