SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kostki podczas ćwiczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Witam
Sprawa wygląda tak że byłem chory i 2 miesiące przerwałem trening przez chorobe,po powrocie to zrowia zaczelem ostro cwiczyc łydki tzn skakanka itp.. ćwiczyłem przez2 dni na 3 wstaje pozniej zaczelem cwiczyc i zaczela bolec mnie kostka i uniemozliwia mi dalsze ćwiczenia.Najdziwniejsze jest to ze boli podczas np. podskoku a po ulicy do szkoly jak ide wogole jej nie czuje.Wiecie moze co to moze byc?

Pozdrawiam

Siema

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
Może źle ją rozgrzałeś ? Ewentualnie jest widoczny jakiś obrzęk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
A boli Cie np przy zmianie kierunku marszu? Czy tylko przy podskokach?
Ja miałem podobnie, ale u mnie ból był przy własnie 'nawrotach', stoję.. i nagle skręcan cale ciało, i nagle ostry ale krotki bol w lewej kostce. Jednak samo przeszło, a treningów nie przerywałem.
Na Twoim miejscu bym zrobił kilka dni przerwy, potem konkretna rozgrzewka, z naciskiem na stawy kolanowe, skokowe. Powinno samo przejsc.

Spartanie nie pytają: "ilu", lecz: "gdzie są"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Obrzeku nie ma zadnego.
Kosta boli gdy przzenosze na nia ciezar ciala i np chce podskoczyc.Prze skrecaniu obrocie nie boli tylko jak podskakuje na niej.Mysle tez ze samo przejdzie mam masc Naproxen i chyba pomoze;)

Siema

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pewnie naciągnąłeś tam jakieś ścięgno albo więzadło, jak sie porwałeś na intensywne treningi po przerwie - smaruj jakimiś maściami przeciwbólowymi, ale jeśli Ci nie przejdzie w ciągu, powiedzmy, 2 tygodni, to przejdź sie do lekarza

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Polecilbym bym Ci stabilizator na kostke... Kosztuje okolo 50zl... Popytaj w sklepach ortopedycznych

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Po chorobie byłeś osłabiony. Odrazu zacząłeś ostro trenować czego wynikiem jest kontuzja.
Oszczędzaj nogi( nie wykonuj podskoków itp) przez kilka dni. Przez ten czas smaruj kostkę maśćmi. Jeśli nie przejdzie to idz z tym do lekarza, a jeśli wszystko będzie ok to zawsze wykonuj rozgrzewkę przed skakanka itp. - szczegolnie staw skokowy i kolanowy.

Ps. dobrze było by gdybyś pisał tak aby dało sie to odrazu zrozumieć, a nie trzeba bylo czytac kilka razy...

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-22 15:34:25

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Dzieki za wskazowki ,mysle ze przejdzie ;)

Pozdrawiam

Siema

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WMC-IFMA SERIES, 13.12.2008r Kraków

Następny temat

sztuki walki bronia dluga albo kataną

WHEY premium