SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kolana

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22691
Witam. Mam problem z kolanem, zaczęło mnie ono bolec podczas siadania i gdy próbuje zrobić przysiad. Gdy chodzę wszystko jest dobrze. Podczas treningu czasami słyszałem takie strzykniecie( nie wiem jak to dokładnie określić). Teraz miałem około 2 tygodnie przerwy od treningu i nie wiem co jest powodem tego bólu bo przyszedł on dość nagle jednocześnie jak się przeziębiłem. Czytałem już trochę o problemach z kolanami i czy jest cos poza glucosamina i witaminą C co by mi pomogło? Czy opłaca się kupić animal flex i czy warto iść do lekarza? Pozatym chciałbym jeszcze zaczac biegac i zastanawiam sie czy moge.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2591
moze niedostatecznie sie rozgrzewales przed tymi siadami?? Albo, co bardziej prawdopodobnie, technika kuleje ... Czy masz isc do lekarza- to juz od Ciebie zalezy, skoro nie dokucza Ci to gdy chodzisz... Co do suplementow typu glucosamina- ja jestem sceptykiem bo mi to nigdy nie pomagalo chociaz kilku moich znajomych sobie chwali

Zmieniony przez - Ricks w dniu 2009-06-16 17:16:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12791
Pstryk , pstryk to u wiekszości jest jak robimy siady , lub kolano uginamy .

Na moje cudujesz długo to masz ?

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Możliwe ze czasami mogłem się nie dostatecznie rozgrzać, około 2 dni to mam i co prawda mogę chodzić ale gdy siadam i robie przysiad boli dość mocno, a po sesji chciałbym wrócić na siłkę. Wiec na razie czekać co będzie z tym się dalej działo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18754
kmoże obciążenie zmniejsz?

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4162
a biegałeś już kiedyś??

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powoli mi przechodzi, musze przyznać ze chyba trochę spanikowałem. Dzięki wszystkim za rady.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem za skórą

Następny temat

Wiecej czy mniej?

NutLove