SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból głowy i problemy neurologiczne po powtorzeniach negatywnych

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 92
pilne,wczoraj podczas powtorzen negatywnych na klate opuszczalem 180 kg z ciezarem ponadmaxymalnym ogromne cisnienie i napiecie temu towarzyszace oraz wrodzona kruchosc tkanek spowodowaly ze nagle cos mi strzelilo w okolicach skroni i oczu i czoła,boli głowa mialem wtedy w glowie bardzo duze cisnienie, teraz czuje sie nieswojo, gorzej widze i slysze ,jakby z oddali jakos inaczej jakby mi mozg dzialal, jestem zamroczony, mam stany nerwicowe i depresyjne od tego momentu i jakby widze obraz na pomaranczowo troche, co moglo sie stac i jak to zbadac,jakie badania wyjasnia i czy to minie?? dodam ze ugolnie mam
bardzo slabe wszystkie tkanki, zawsze bylem bardzo kruchy ,prosze doradzcie pilne !!!!minał już tydzień
pz biore towar
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Mistrzu, czekasz tydzień z takim czymś? Lekarz rodzinny i skierowanie do neurologa, albo idź na jakiś SOR czy na izbę przyjęć i wspomnij że masz stan zagrożenia życia, naściemniaj trochę żeby szybciej zbadali i ktoś się Tobą zajął. Ja bym z takim czymś biegł już tej nocy do najbliższego szpitala albo nawet karetkę wzywał

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Podaj te objawy i powiedz, że boisz się tętniaka albo mini-wylewu. Co do badań to słabo się znam, ale tomografia to chyba podstawa.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2014-04-25 23:36:06

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2014-04-25 23:36:54

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2014-04-25 23:38:06

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 92
byłem i po RTg głowy nic nie zrobili bo wyzło ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Próbuj jeszcze raz. Objawy, które wymieniłeś wyglądają na bardzo poważne. Rentgen to akurat najmniej przydatne badanie w Twojej sprawie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerwanie mięśnia piersioweg

Następny temat

Zawody w Trójboju Siłowym Klasycznym OPOLE !!!

Wiecej