SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból brzucha podczas biegania

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
Jestem sprinterem, gdy biegam dłuższe dystanse typu 120, 150 czy 200m to juz po jednym albo dwóch biegach boli mnie brzuch i chce mi się wymiotować. Nie jest to raczej wina posiłku przedtreningowego, kombinowałem, jadłem różne rzeczy, o różnej porze i dalej było to samo. Jak się tego pozbyć? CZego to jest wina? Może mój organizm nie jest przyzwyczajony do takiego rodzaju wysiłku, trenuję dopiero od roku i robiłem mało takich dystansów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
moze ma to związek z zapowietrzeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
a brales odzywki? jakie?

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
ja bieglem 300 i też mnie zaczął boleć brzuch... ale się tym nie przejmuje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
a co jadles przed startem i treningiem ?

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
płatki owsiane(100g) z mlekiem(250ml) próbowałem też jogurt(200g)+serwatka(30g) i Mars+serwatka(30g), zawsze 1,5-2h przed treningiem, gdy biegałem 300m na w-fie w gimnazjum też mnie bolał, w podstawówce nie było takiego problemu



Zmieniony przez - t137 w dniu 2008-09-05 15:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
mleko może miec w tym udział, spróbuj zjeść cos bez mleka i serwatki, poprostu miecho z ryzem i zobaczymy co sie bedzie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Moze trening za ostry - za szybko biegasz i zbiera Ci sie na wymioty co jest normalną reakcją organizmu, który broni sie przed utratą tlenu

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 111 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2872
U nas trener mówi że jak się nie shaftasz to znaczy ze nie dales z siebie wszystkiego.Czyli powinieneś być zadowolony;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ 2014 w siatkówce mężczyzn w Polsce !

Następny temat

basen na terenie gdańska

WHEY premium