SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół przedramienia i pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
Witam,

od dłuższego czasu dokucza mi ból przedramienia. Jest to miesien ramienopromieniowy lub prostownik ramienia (ciężko określić). Ból pojawia się przy ćwiczeniach z nachwytem takich jak drążek , wiosłowanie czy młotki, przy innych cwiczeniach nie boli. Czy to może być jakieś naderwanie? Przerwa nie pomogła. Nie ukrywam, że strasznie to przeszkadza i ogranicza dobór ćwiczeń. Wracając pamięcią to ból pojawił się zaraz po szczepieniu od kleszczowego zapalenia opon mózgowych. Babka kuła w przedramie. Może to mieć związek?

Drugim problem jest ból pleców w odcinku lędzwiowym. Na długi czas odpuściłem mc, ale nic nie pomogło. Wręcz przeciwnie ból przy treningu nie dokucza, ale w życiu codziennym tak. Głupie schylenie powoduje dyskomfort lub praca fizyczna czy inna aktywność. Za mocno przeciążyłem te plecy treningiem siłowym i są przyzwyczajone do sztangi , a każda inna działalność je obciąża ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nieprawidlowe wkłucie może doprowadzić do wzmożonego napięcia i zaburzenia pracy jednostki mięśniowo-powięziowej. Także mogło się do tego przyczynić , przy obu tych problemach powinien pomóc fizjoterapeuta i do niego należałoby się właśnie wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
Z bólem pleców do fizjoterapeuty bądź jakiego kręglarza. Polecam stosować pas przy ćwiczeniach, które obciążają dolną partię kręgosłupa. Odpuść sobie teraz ćwiczenia.


Zmieniony przez - Zbyniu85 w dniu 2016-03-16 19:40:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatki opuchniecia od zeba.

Następny temat

Wyniki badań.

WHEY premium