SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból brzucha podczas robienia brzuszków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
Czytałem już wiele tematów na ten temat ale nie znalazłem tam zbyt wiele pomocnych informacji. Ćwicze już od jakiegoś czasu ale dopiero od jakis 2 miesiecy zaczely sie pojawiac bole kregoslupa. Nie zmieniałem nawet cwiczen, nie wykonuje zbyt duzej ilosci powtorzen... Wczesniej nawet 6 weidera robiłem i nic a teraz zrobie 5-6 powtorzen wznossow tulowia z kolanami w gorze i czuje bol. Gdy przestane po 2 sekundach bol ustepuje. Normalnie nie mam absolutnie problemow z plecami nie dokucza mi zaden bol. Staram sie zachowywac dobra technike i przyciskac plecy do ziemi ale mimo wszystko najpierw czuje plecy dopiero potem jakas tam prace brzucha. Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a6w jest do bani to tylko psuje zdrowie , też kiedyś czułem ból jak robiłem wznosy nóg w leżeniu , przeszło mi po jakimś czasie , nie wiem jak to będzie z Tobą , może odpuść na kilka dni . W ostateczności idź do lekarza . PS to nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Technika. Nie rób brzuszków, jest wiele innych lepszych ćwiczeń. Nie masz wady postawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
mam tylko trochę okrągłe plecy ale to akurat w tym wypadku chyba nie przeszkadza. jakie cwiczenia polecacie najbezpieczniejsze dla dolnej czesci plecow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
wyprosty na ławce rzymskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
allachy

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mam tylko trochę okrągłe plecy ale to akurat w tym wypadku chyba nie przeszkadza.

Naprawdę nie widzisz powiązania między wadą postawy a bólem pleców ? Lekarz i ćwiczenia korekcyjne i nie rób nic samemu na razie tylko skonsultuj się z lekarzem aby wady nie pogłębiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Brzuszkami tę wadę pogłębiasz.
Do tego dochodzi przykurcz mięśni brzucha i przeciągnięcie antagonistów.

Udaj się do ortopedy i fizjoterapeuty.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-01-17 20:13:46

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
a czy sa w takim razzie jakies cwiczenia ktore moge wykonywac na brzuch aby nie poglebiac wady? od rozpoczecia przygody z silownia moja postawa sie poprawila, staram sie chodzic prosto i barki cofnely sie troche do tylu i wyglada wszystko lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie wykonuj żadnych do czasu wizyty u lekarza lub dobrego fizjoterapeuty. Ćwiczenie na siłowni także bym odpuścił do tego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j/w
Wstrzymaj się na razie z ćwiczeniami dopóki się nie dowiesz co jest grane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASĘ. DOBRY???

Następny temat

Ocena , i pomoc w zmienieniu planu :)

WHEY premium