SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

awf-pływanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
siema

to tak zdaję w piątek na awf z pływania to jest moja najgorsza strona..
mam przepłynąć 50 m dwoma stylami czas obojętny bardziej się liczy technika tyle że miałem mało na naukę ale codziennie na basen i 25 metrów żabką tylko w ogóle nie zanurzając głowy w wodzie potem obrót i kraulem tak zwanym ratowniczym tez bez zanurzania tylko z głową na wierzchu no i wszystko ładnie czas git i zostały 2 dni a ja się zastanawiam czy mogę takimi stalami..bo jak patrze na necie to tylko kraul klasyczny..załmka..
a wy co myślicie

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
kolego najlepiej napisz albo zadzwoń na awf na którym będziesz zdawał;)
"bo jak patrze na necie to tylko kraul klasyczny..załmka.."-bo kraul classic jest najłatwiejszy;)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Z taką techniką nie wróże powodzenia, ale próbuj.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
A. Pływanie.
O ocenie decuduje umiejetność techniczna przepłynięcia dystansu 50 metrów
ocena dostateczna - umiejętność przepłynięcia 50 metrów dowolnym sposobem pływackim lub stylem pływackim
ocena dostateczna plus - umiejętność przepłynięcia 50 metrów w tym 25 metrów jednym ze styli pływackich
ocena dobra - umiejętność przepłynięcia 50 metrów 2x25 dwoma stylami pływackimi
ocena dobra plus - umiejętność przepłynięcia 50 metrów dwoma stylami pływackimi 2x25 ze skokiem do wody
ocena bardzo dobra - umiejętność przepłynięcia 50 metrów dwoma stylami pływackimi 2x25 ze skokiem startowym i nawrotem przewidzianym dla danego stylu

a więc można uff byle by ocena dostateczna ;pp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o porady odnośnie biegania.

Następny temat

Tani rower dla laika

WHEY premium