SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

audio na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 771
Witam. Słucham głównie tylko rapu.Ewentualnie reggae.
Co polecilibyście na siłownie? głównie chodzi mi o dobre flow.
przykładowo mam:
TO MY POLACY - Pięć Dwa,
Kajman-Radio 5G FM,
Chada-Niesiemy prawde,
Eripe- Apogeum wk***ienia,
Buczer- Ak47,

git majonez:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ze Stanów słuchasz np. starego Dr.Dre, 50 cent, The Game, Westside Connection , Busta Rhymes lub chociażby Xzibit ???, z polskich bardzo motywuje mnie stara płyta Chada PIH - O nas dla was .
Czasem coś za bardzo motywuje a trening staje sie niemiarodajny, ale to tylko moje spojrzenie .

Ja nawet łącze z heavy metalem i nie widze negatywnych skutków, jednak ze sie tak wyraże odpowiednio dawkować muze jednka trzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Volumizer

Ja nawet łącze z heavy metalem i nie widze negatywnych skutków, jednak ze sie tak wyraże odpowiednio dawkować muze jednka trzeba .


Podobno Rap łączony z metalem powoduje spadek siły i -1cm w tydzień.



Każdy słucha tego czego lubi a tematy z muzyką są w Motywatorach.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 771
mi chodzi o takich POLSKICH raperach, ktorzy wjechali na bit jak Norek na chate u Krawczyków(miodowe lata) :D
znacie? nie chodzi mi o przekaz tylko szybkie flow

git majonez:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
możesz przejrzeć dział motywatory treningowe dział z muzyką https://www.sfd.pl/MUZYKA-f454.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zuwazyłęm spadków siły po takich kombinacjach . Niech kolega wejdzie na popkiller, tam jest dużo . Używaj rozsądnie podczas trenu, bo jak nie, to albo pierdniesz, albo spuścisz hantelke komuś na stope, albo najzwyczajniej będziesz za bardzo kipiał adrenaliną, więc wiesz, trzeba kontrolować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 771
Siłownie mam zrobioną w domu :D. jest 2pary hantelek,2gryfy,ławeczka :D. i szukam coś z rapu :D

git majonez:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedawca suplementow - zarobki

Następny temat

Amoniak

WHEY premium