SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

astygmatyzm

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Jak powinien wyglądać trening dla osoby która posiada wade wzroku- astygmatyzm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A powinien jakoś wyglądać?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tak powinien wygladac ze z tego co wiem nie są wskazane cwiczenia siłowe, z duzym obciążeniem.
jak np przy mojej wadzie wzroku, a tez mam astygmatyzm, kazde stanie na rękach, na głowie (takie mam studia) nie jest wskazane

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-12-13 22:19:08

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak znam, wszyscy trenują.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Ja też do tej pry trenowałem normalnie. Widzenie mi sie pogarsza i nie wiem co zrobić. Przyczyn moze być kilka. Może to być nie od treningów tylko np. od komputera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
tez mam astygmatyzm powinienem nosić okulary nawet mam ze 3 pary ale nie nosze i ćwicze,też duzo przed kompem siedze ale nie zauważylem pogorszenia wzroku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
trenowac mogą, co nie znaczy ze im nie wyjdzie kiedys.
mi okulistka powiedziała tez ze nie powinnam brac sie np za sztuki walki gdzie sa upadki na podłoge

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A powiedziała dlaczego?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ryzyko odklejenia siatkówki

tak, to pewnie przewaznie grozi przy cieższym upadku ale wyraziła sie ze przy tej wadzie to nie jest wskazane

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wątroba mi pada?

Następny temat

Nieustanny ból krzyża/dolnej części pleców

WHEY premium