SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artroskopia publicznie łódźkie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4067
Witam
Ostatnio zakładałem temat w którym pytałem sie o bóle kolana poniewarz po usg wszytko wskazywało ze mam idealne kolano, ból nie ustempował wiec poszedłem pononie dzis :

Torbielowa stawowa rozluźniona, nierówna, ale bez zmian pourazowych ...
w jamie stawowej wysięk do 8mm wrzyłeach okrzepkowych. maziówki odcinkowo przerosłe tworza fałdy do 6mm.
łąkotka przyśrodkowa wyrażnie nie jednorodna, dość wyraźnie zniekształcona, wypchnieta częściowo poza zarys powierzchni stawowych - zmiany po urazowe w części środkowej.Łąkotka boczna ok:) .

No i teraz jestem z łodzi mój brat miałem zabieg w pażdzierniku ubiegłego roku Pabianicach i zabieg był zrobiony od reki ale :) szpital w pabianiceach zamknięto haha a w łodzi lekarz mi powiedział ze sie czeka rok do 1,5

Dodam azeby było śmiesznie ze 24 czerwca wylatuje do stanów pracowac( kelner ), zaporzyczyłem sie na ten wyjazd 5 tysiecy i z tego nic mi nikt nie zwróci, a jak nie zarobie to nie bede miał z czego oddac. Nie mam pieniedzy na prywatna klinike bo to około 3 tys

ma ktoś jakis pomysł, jakis lekarz co by za jakąś łapówke przyjął szybciej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Ja artroskopię miałam dwa razy robioną w Matce Polce tam niby jest oddział ortopedii dziecięcej ale podobno (wg. strony internetowej) mają pododdział dla dorosłych. Ja tam za pierwszym razem czekałam dwa tygodnie a za drugim to juz na własne życzenie dłużej. Możesz tam spróbować. Innego w Łodzi szpitala nie znam gdzie by mieli na NFZ krótkie terminy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarost

Następny temat

uszkodzona łąkotka

Wiecej