SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

art o HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Witam
Zna ktos moze jakies zrodla naukowe podejmujace temat HST? Chodzi mi glownie o to jak on wplywa na rozrost miesni a konkretnie sposob oddzialywania na wlokna bialkowe. Z tego co wiem trenowanie tym systemem niepowoduje ich rozrywania tylko powiekszenie ich objetosci.

Z gory dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
arty masz w podwieszonym poście


Z tego co wiem trenowanie tym systemem niepowoduje ich rozrywania tylko powiekszenie ich objetosci.

-- a to jakiś trening powoduje rozrywanie włókien mięśniowych?
nie wydaje mi się, bo raczej byłoby to nieciekawe...

HST powoduje mikrourazy włókien mięśniowych, a organizm w okresie wzmożonego anabolizmu odbudowuje je z nawiązką- dlatego mieśnie rosną

A "tajemnica" HST nie kryje sie w tych mikrourazach- bo takowe powoduje praktycznie każdy trening na siłowni, tylko w wykorzystaniu pewnych praw rządzących naszymi mięsniami poddanymi odpowiednim bodźcom

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-11-29 20:00:20

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
jednak przyznasz ze stopien nasilenia tych mikrourazow w przypadku HST jest znacznie mniejszy od tych ktore doznajemy podczas treningu dzielonego. Z tad moje spostrzezenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
jednak przyznasz ze stopien nasilenia tych mikrourazow w przypadku HST jest znacznie mniejszy od tych ktore doznajemy podczas treningu dzielonego.

Skąd taki wniosek ?

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Chociazby ze wzgledu na to ze podczas treningu dzielonego miesnie bardziej dostaja gdy wlasnie przy HST sa one stopniowo obciazane i nieodczuwamy bezposrednio ich "katowania". Z waszych reakcji widze ze jednak sie myle, skoro tak to jaki jest w zasadzie mechanizm HST, najbardziej odpowiadala by mi odpwoiedz w postaci dobrego artykolu, z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
podobno napompowanie mięśnia nei świadczy o powstaniu większych mikrourazów
to tylko pozorne odczucie

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST + pare pytań... !

Następny temat

HST na początek

WHEY premium