PUCHAR POLSKI 2018 

LISTA UCZESTNIKÓW WG ZGŁOSZEŃ NA 11.10.2018 R








BIKINI FITNESS KOBIET

  • Agnieszka Sobczyk KS Olimp Zabrze
  • Aleksandra Kołodziejczyk KS Michael Warszawa
  • Alicja Pyszka-Bazan KS Olimp Zabrze
  • Angelika Podwiązka Pomorskie Gdynia
  • Anna Biedna KS Body Line Group Łódź
  • Anna Dolata KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Anna Kołodziejczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Anna Operchał SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
  • Anna Woźniakowska KS Michael Warszawa
  • Barbara Tojka UKS Pover Kuźnik Chorzów
  • Daria Lis KS Fit Elite Poznań
  • Emilia Kostańska TKKF Winogrady Poznań
  • Ewa Gulik KS Olimp Zabrze
  • Izabela Dybała KS Olimp Zabrze
  • Joanna Wągrowska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Julita Koper KS Olimp Zabrze
  • Justyna Jurczewska KS Tytan Ostrołęka
  • Justyna Zięcina KS Śląskie Harpagany
  • Karolina Wysocka UKS Black & White
  • Katarzyna Oleśkiewicz-Szuba KS Michael Warszawa
  • Katarzyna Dmochewicz KS Fit Elite Poznań
  • Krystyna Zrażewska KS Aplauz Warszawa
  • Ludmiła Wojdak Hutnik Warszawa
  • Magdalena Jachym Pomorskie Gdynia
  • Magdalena Omarska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Magdalena Mróz KS Olimp Zabrze
  • Małgorzata Mączyńska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Maria Solawa UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Maria Magdalena Pisarek UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Marta Banasiak KS Olimp Zabrze
  • Martyna Derlat KS Sandow Śrem
  • Martyna Witkowska KS Michael Warszawa
  • Natalia Czajkowska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Natalia Grzyb UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Natalia Krasoń KS Michael Warszawa
  • Natasza Orłow KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Oliwia Mojsiej UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Patrycja Kołacz-Bucka KS Olimp Zabrze
  • Patrycja Słaby KS Michael Warszawa
  • Sandra Doros KS Olimp Zabrze
  • Sylwia Sobota KS Olimp Zabrze
  • Urszula Drej Pomorskie Gdynia
  • Wiktoria Gąsior Pomorskie Gdynia
  • Zyta Pis KS Olimp Zabrze
  • Żaneta Paciorkowska KS Aplauz Warszawa

CLASSIC PHYSIQUE MĘŻCZYZN

  • Piotr Kowalczyk UKS Black & White Ostrowiec Św  
  • Tomasz Sadkowski KS Olimp Zabrze
  • Zbigniew Chmielewski KS Aplauz Warszawa  

FIT MODEL KOBIET

  • Małgorzata Gałkowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz

FIT MODEL MĘŻCZYZN 

  • Anton Paulovich Pomorskie Gdynia
  • Szymon Grochowski KS Aplauz Warszawa

FITNESS ATLETYCZNE KOBIET

  • Agnieszka Łuczak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Aleksandra Krzyworzeka KS Olimp Zabrze
  • Barbara Kirpo KS Tytan Ostrołęka
  • Jagoda Feszczak KS Olimp Zabrze
  • Sylwia Szreter KS Olimp Zabrze

FITNESS KOBIET

  • Agata Wasik UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Aleksandra Kubińska TKKF Heros Ustka
  • Aleksandra Lenart UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Emilia Pękala UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Maja Kwiatkowska Top Toys Koszalin
  • Oliwia Chamera UKS Black & White Ostrowiec Św.

FITNESS MĘŻCZYZN

  • Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Św
  • Kamil Gigoń KS Olimp Zabrze
  • Maciej Orłowski Top Toys Koszalin
  • Marcin Konopacki Top Toys Koszalin
  • Mirosław Kaźmierczak UKS Spartanie Sanok

FITNESS PLAŻOWE ATLETYCZNE MĘŻCZYZN

  • Adam Rybczonek UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Grzegorz Mizera UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Jakub Kos KS Olimp Zabrze
  • Kamil Kulej Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Łukasz Małodobry UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Przemysław Farbotko KS Olimp Zabrze
  • Tobiasz Rusek UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Adrian Dobosz TKKF Winogrady Poznań

FITNESS PLAŻOWE MĘŻCZYZN

  • Adrian Kurkowski KS Aplauz Warszawa
  • Cezary Włóka KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Dominik Golak Stowarzyszenie Masakra Ełk
  • Jakub Obara KS Olimp Zabrze
  • Kamil Kanigowski UKS Sandow Legionowo
  • Krystian Pietruś KS Olimp Zabrze
  • Krzysztof Biesiada Pomorskie Gdynia
  • Krzysztof Grudnicki KS Olimp Zabrze
  • Marcin Bajena KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Marcin Uroda KS Olimp Zabrze
  • Marcin Zganiacz KS Olimp Zabrze
  • Mateusz Duda Międzyn Centrum Sp Sylw Piaseczno
  • Michał Majewski KS Olimp Zabrze
  • Michał Truszkowski Stowarzyszenie Masakra Ełk
  • Patryk Majchrzak KS Sandow Śrem
  • Paweł Kordaszewski KS Olimp Zabrze
  • Paweł Michalski TKKF Heros Ustka
  • Piotr Majchrowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Przemysław Szarpak KS Olimp Zabrze
  • Remigiusz Pezda KS Olimp Zabrze
  • Robert Morawiec TKKF Azory Kraków
  • Sebastian Nosal UKS Sandow Legionowo
  • Tomasz Kuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz

FITNESS SYLWETKOWE KOBIET

  • Aneta Heluszka KS Olimp Zabrze
  • Katarzyna Dudek LKS Sandomierz
  • Katarzyna Jankowiak UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Małgorzata Kurek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Tamara Szczęśniak KS Olimp Zabrze

KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘŻCZYZN

  • Dawid Klecha KS Olimp Zabrze
  • Marcin Łoś KS Sandow Śrem
  • Marcin Szczupak KS Paco Lublin
  • Michał Zątek TKKF Heros Ustka
  • Piotr Jurczewski KS Tytan Ostrołęka
  • Radosław Zarzycki KS Olimp Zabrze
  • Tobiasz Lorek KS Olimp Zabrze

KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN

  • Bartosz Kowalski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Kamil Skiba TKKF Azory Kraków
  • Karol Małecki TKKF Winogrady Poznań
  • Krzysztof Skryplonek LKS Pomorzanin Nowogard
  • Paweł Husakowski TKKF Azory Kraków
  • Piotr Majewski KS Olimp Zabrze

WELLNESS FITNESS KOBIET

  • Agata Mirecka KS Michael Warszawa
  • Agnieszka Andrych KS Body Line Group Łódź
  • Aneta Ratajczak UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Anna Laskowska SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
  • Dagmara Dominiczak LKS Sandomierz
  • Dominika Baron Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Dorota Szweda KS Olimp Zabrze
  • Justyna Rybczonek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Martyna Szczęk UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Svitlana Nymyrovska KS Olimp Zabrze