Annalise Mishler miała tylko 3% tkanki tłuszczowej i pod koniec 2014 r. była bliska śmierci z powodu anoreksji. Po zdiagnozowaniu anoreksji lekarze ujawnili, że Annalise cierpi na ARFID, co oznacza Avoidant / Restrictive Food Intake Disorder (czyli ograniczenie jedzenia do jednego rodzaju, koloru lub jednej konsystencji pożywienia), który pojawił się w wyniku napaści seksualnej. Spowodowało to, że miała problemy z psychiką, które pojawiały się, gdy tylko chciała jeść. Dzisiaj 23-letnia kobieta waży 50 kg przy wzroście 168cm i zjada sporo kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę. Choruje też na nadczynność tarczycy.

Annalise powiedziała: "Największą transformacją nie była tylko zmiana wyglądu fizycznego, ale przede wszystkim zmiana mojej psychiki. To zabawne, gdy ludzie mówią, że szczęściem jest krata na brzuchu i brak apetytu. Gdy ja miałam widoczne mięśnie brzucha i nie jadłam to umierałam. Nigdy nie byłam zadowolona z siebie. Patrząc w lustro, nigdy nie byłam wystarczająco chuda i szczęśliwa". Annalise nadal uważa się ma niedowagę lecz teraz, dzięki specjalnej diecie, pracuje nad zwiększeniem masy mięśniowej. Regularnie ćwiczy i spożywa dużo kalorii. Na Instagramie możecie obserwować jej postęp, chociaż pisze, że nie ma zdjęcia dokładnie od momentu, kiedy jej życie wisiało na nitce, bo nie miała nawet odwagi go zrobić.

Po otrzymaniu pomocy powoli, ale pewnie, zaczęła przybierać na wadze, dzieląc się tym na Instagramie. Na wczesnym etapie leczenia przestała ćwiczyć i zaczęła dodawać więcej kalorii do swojej diety - w pewnym momencie zażartowała, "Jem więcej niż 200 kilogramowy facet!". Annalise nie miała miesiączki przez dwa lata, miała problemy ze snem, cierpiała na anemię i osteoporozę, miała niedoczynność tarczycy i problemy z sercem. Ponownie trafiła do szpitala latem 2016 roku, kiedy jej wątroba prawie się skurczyła i zdiagnozowano autoimmunologiczną chorobę wątroby, co oznaczało, że jej ciało nie wchłaniało tłuszczu i składników odżywczych. Miesiąc później miała również operację serca.

"Teraz jestem o wiele bardziej szczęśliwa. Przeszłam przez najgorsze piekło i jest to najtrudniejsza praca fizyczna i psychiczna, jaką wykonałem, ale teraz znowu żyję i jestem bardzo szczęśliwa"- powiedziała Annalise. Dziś ma ponad 57 tysięcy fanów na Instagramie, motywuje innych do działania i jest dumna ze swojego sukcesu. Zobaczcie tą niesamowitą przemianę Amerykanki! Z pewnością przyznacie, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej.

Komentarze (3)
Marcin44

Piękna Kobieta! :)

0
RPS1990

Kiedyś anorektyczka, a teraz "fajna dupa" :) Zmiana na plus.

0
natalijka

stanowczo lepiej teraz :)

0