Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś lub uczestniczyłeś w targach branży fitness, lub tylko słyszeliście o nich od osób je odwiedzających, czyja obecność powodowała największe zainteresowanie i prawdziwą inwazję fanów, to z pewnością już wiesz, że gwiazdami tymi była zawsze para Deynn i Majewski.

Godziny wyczekiwania w kolejkach do wspólnej fotki lub przybicia tzw. piątki, nie zniechęcały tysięcy zainteresowanych osób. Taki obraz jest już tradycją krajowych targów fitness. W tym roku nasza para pojawi się na stoisku własnej marki sygnowanej przez Deynn.

Marka ALLDEYNN zadebiutowała w styczniu 2021 roku i natychmiast stała się rozpoznawalną i najczęściej wybieraną marką przez amatorsko trenujące panie. W ofercie ALLDEYNN  znajdziesz produkty dedykowane takim dziewczętom jak TY.  Do zalet produktów można zaliczyć nieprzypadkowy i doskonale przemyślany skład oraz jakość użytych surowców, wysoką funkcjonalność a przede wszystkim niezwykle dopracowany walor smakowy.

Linia ALLDEYNN to pasja, zrozumienie potrzeb i sportowa wizytówka Marity, a to wszystko po to, by dążenie do formy było nie tylko łatwiejsze, zdrowsze, ale i przyjemniejsze. Jeśli chcesz przekonać się i sprawdzić, że słowa te, to nie tylko słodki marketing, to zapraszamy Cię na degustację oraz wspaniałe chwile na stoisku Deynn. Wspólne fotki i oczywiście przybicie przysłowiowej piątki z Majewskim będą miłym wspomnieniem po zakończonym wydarzeniu.

Jeśli jesteś fanką lub fanem fitness, to nie może Cię zabraknąć, a my liczymy na Twój udział. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas tegorocznych targów FIWE 11-12.09.2021 - Stoisko marki ALLDEYNN.