Główny szef Olympii Dan Solomon udostępnił na Instagramie wideo, w którym ujawnił datę i lokalizację zawodów Mr. Olympia 2022. Impreza odbędzie się w weekend 16-18 grudnia 2022 roku w nowej lokalizacji. W zasadzie nie takiej nowej, ponieważ zostanie przeniesiona z powrotem do Las Vegas. W 2020 r. i 2021 r. z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem wpływających na regiony te najbardziej prestiżowe zawody w kulturystyce i fitness odbyły się na Florydzie.

W filmie na Instagramie Dan Solomon nie krył swojego podekscytowania tym, że wydarzenie powróci do rodzinnego stanu Nevada. Plan, który opisuje brzmi dość ekscytująco. 

„Kiedy przyjeżdżam do Vegas, jedną z rzeczy, którą naprawdę kocham, jest to, że uwielbiam spacerować po ulicy. Zwykle robię to sam, ponieważ jest to sposób na stymulację wszelkiego rodzaju twórczej energii i wyobraźni oraz wszystkich rzeczy, które lubię tchnąć w nasze weekendowe doświadczenia w Olimpii. Dla tych z was, którzy nie słyszeli, Olympia Weekend w 2022 r. odbędzie się właśnie tutaj, w Las Vegas, w Planet Hollywood. Weekend 16, 17 i 18 grudnia. Muszę być z wami szczery. Rzeczy, które zaplanowaliśmy całkowicie rozwalą wasz umysł. Jesteśmy tutaj, kładąc podwaliny pod pewne rzeczy, które pchną ten sport do przodu w sposób, z którego jesteśmy bardzo dumni”. 

W Olimpii rywalizuje mnóstwo zawodowych sportowców aż w 11 kategoriach. Zawodnicy już próbują zdobyć upragnione miejsce na imprezie, zdobywając punkty na imprezach międzynarodowych. 

W kulturystyce OPEN mężczyzn do występu zakwalifikowało się już dwunastu zawodników.

Co myślicie o tej zmianie lokalizacji?

 

Polecamy również: 10 interesujących faktów na temat zawodów Mr. Olympia

Komentarze (6)
Bull

Rafael Brandao - nierealne, ale taka sylwetka powinna być punktowana ponad te kołki/pokraki z czołówki.

3
Anonim

Niestety np.N.Walker pewnie będzie wyżej punktowany.

0
Bull

Jak nie wybuchnie to tego czasu.

1
lordknaga

jesli chodzi o proporcje, to imo wlasnie brazyl ma je najlepsze ale nie takich sylwetek oczekuja ludzie i sedziowie niestety...

0
lordknaga

ta wstawka Salomon przekonal mnie ze tegoroczna olimpia bedzie inna niz wszystkie xD

0
Makumba357

Gdzie mozna ogladac olimpie ? ile kosztuje ?

0