Schwarzenegger niedawno wrócił do Gold's Gym w Venice w Kalifornii, która jest uważana za mekkę kulturystyki. W jakim celu? Jakiś czas temu odbyły się licytacje charytatywne, a celem zbiórki było umożliwienie dzieciom uczestnictwa w programie pozaszkolnym After-School All-Stars. Legendarny kulturysta przeznaczył na ten cel trening personalny pod jego okiem. Podczas imprezy Morris Flancbaum i jego rodzina złożyli hojną ofertę, aby trenować u boku 75-letniego Schwarzeneggera. Wylicytowali  spotkanie z kulturystą za kwotę 150 000 dolarów! Ponadto do aukcji dołączył inny nieznany człowiek, który również zaproponował cenę 150 000 dolarów. Łącznie Arnold i jego treningi “zebrali” na szczytny cel ponad 5 milionów dolarów.

Oprócz tego Arnold wystawił na licytację również ubrania, humidory (pudełka z kontrolowaną wilgotnością na cygara), dzieła sztuki i przejażdżkę swoim czołgiem. W wydarzeniu pojawiło się wielu znanych aktorów, w tym ikona akcji Sylvester Stallone, Danny DeVito i Dolph Lundgren. To nie pierwszy raz, kiedy filantropijne wysiłki Arnolda sprawiły, że jego nazwisko znalazło się na pierwszych stronach gazet. W 2020 roku przekazał milion dolarów na wsparcie pracowników medycznych, a później podarował 25 małych domów weteranom wojskowym USA. Ma gest, to trzeba przyznać. To chyba będą najdroższe treningi personalne w historii.

Komentarze (6)
lodzianin1

Fajnie ze działa w takich kierunkach
Szkoda tylko że ma rozdwojenie jaźni
Kontole dopingowe na zawodach chce wprowadzić gosc który na tym zbudował karierę.
Przekonuje do nie jedzenia mięsa gdy sam zjadl dwie fermy drobiu i hale krów
Dba o środowisko jezdzac hummerem i czołgiem %
No człowiek o dwóch twarzach %%

3
gokuson

Arni to wytrawny populista, większość celebrytów stęka o ekologii latając prywatnymi odrzutowcami, osobiście nie chce być gorszy i swój ślad węglowy chce zostawiać.

2
lodzianin1

szanuje go jako kulturystę i aktora ale to co teraz robi to zwykły dziad dla atencji zrobi wszystko

1
lordknaga

jak myslisz, ze arni juz nic glupszego nie powie/wymysli to on zawsze zaskakuje :-D ja go tylko lubialem jako aktora za gowniaka, jak bym mogl z nim zrobic trening za darmo, to bym nie skorzystal.

2
TomQ-MAG

Stefan Segal go przebil %)

1
lordknaga

segal to od urodzenia mial zryty beret a arni te "zdolnosc" nabyl z wiekiem :-)

2