Ostatnio Tracy Anderson, znana jako trenerka J.LO, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przed przemianą i po niej. Pierwsze ukazuje ją w pozycji siedzącej w wieku 20 lat, na drugim jest w ruchu, podczas ćwiczeń i ma 43 lata. Zmiana jest fenomenalna, ale w mediach można doczytać, że nie każdy wierzy, że jest ona całkowicie naturalna.

Chociaż Tracy, która wypracowała Tracy Anderson Method, piszę w swoich postach, że to, jak obecnie wygląda, zdecydowanie zależy od tego, w jaki sposób trenuje i to jak mocno wpłynęło to również na jej psychikę. Uważa, że każda przemiana jest indywidualna i zależy od wielu elementów, nie tylko budowy fizycznej. Metoda wymyślona przez Tracy jest dla każdego i jej autorka wymyśliła ją prawie dwie dekady temu, kiedy stwierdziła, że czegoś jej brakuje w fitnessie. Oczywiście, wszystko przetestowała i sprawdziła na sobie.

Misją Tracy jest pomoc ludziom w znalezieniu wewnętrznego balansu, dzięki któremu poznają siebie samych lepiej niż dotychczas. Chodzi o sprawdzanie, co działa najlepiej na dane ciało i pracowanie właśnie na tych elementach, które przynoszą najwięcej efektów. Na swojej stronie Anderson pisze o tym, że chodzi o rozruszanie mniejszych partii mięśniowych, dlatego często w swoich treningach proponuje mniejszy zakres ruchów, ale przy większej ilości powtórzeń. Porównując z innymi treningami zasadniczą różnicą może być to, że program Tracy koncentruje się na podnoszeniu coraz większych ciężarów, ale przy niższym obciążeniu na powtórzeniach. Zarówno zajęcia w jej studio w Nowym Jorku i Hiszpanii oraz streaming online zmieniają się co tydzień, aby poruszyć inna partię mięśni. Z jej treningów korzystają Molly Sims, Cameron Diaz i Kim Kardashian. A wy jak oceniacie jej przemianę?

Komentarze (7)
lordknaga

szczerze - kiedys byla gruba, teraz wyglada szczuplo z nienaturalnymi silikonami(ktore nie sa naturalne przeciez?) , wyglada jak kobieta, ktora nawet nie uczeszcza na silownie, jest poprostu chudsza, patrza na te foty z artu.

6
Bull

wydaje mi się, że niestety większość kobiet ( tych dalekich od branży fitness ) po prostu chce tak wyglądać, chcą być chude i mało ważyć

2
lordknaga

szczuple fajnie, ale ta pani, w ogole fajnie nie wyglada, z tymi cycami i taka talia wyglada jak beczka z 4 wbitymi patykami - jako konczyny... ktora panna, chciala by tak wygladac?

0
Bull

uwierz, że do większości przemawia rozmiar odzieży w który się mieszczą

2
kreplet

najgłupsze treningi świata, a ideologia dorobiona do nich taka, że człowiek nie wie czy śmiać się czy płakać.

3
SalvatoreLucania

Puszysta była bardziej sexi. Teraz wygląda jak anorektyczka i w dodatku bezkształtna. Nie wiem co jest fajnego w protezach piersi?

3
lodzianin1

Wygląda jak była by chora ,slabo

2