Kobiety w "męskich" zawodach? W dzisiejszych czasach nikogo to już nie dziwi. Przywykliśmy do widoku kobiet za kierownicą ciężarówki czy autobusu, na stanowiskach kierowniczych oraz w mundurze. Szczególnie widok kobiety w policyjnym stroju, może przyprawiać niektórych o dreszcze, ale w tym wypadku raczej będą to pozytywne uczucia. Przedstawiamy TOP 10 FIT policjantek, na które z przyjemnością można popatrzeć. Przyznajcie sami, że przyjemnie byłoby być aresztowanym przez jedną z tych pań...

 

Shoval Abraham

Urodzona w Izraelu, jest dobrze znaną policjantką w rodzinnej Jerozolimie. Przyznaje, że sport to jej życie. Z pewnością nie kłamie, o czym świadczy jej ciało. Zajrzyjcie na jej profil na Instagramie i przekonajcie się sami.

 

Samantha Sepulveda

Samantha Sepulveda to policjantka z Long Island. Oprócz tego jest także modelką. Jej konto na Instagramie ma blisko 300 000 obserwujących, a zdjęcia na jej profilu są naprawdę gorące.

 

Sanny Costa

Sanny Costa to ponętna blondynka z Brazylii, która nie boi się wyzwań. Uwielbia ćwiczyć na siłowni i od dziecka chciała być policjantką.

 

Ingrid Alves

Kolejna policjantka z Brazylii to rudowłosa Ingrid. Nie boi się nowych wyzwań, a oprócz regularnych treningów na siłowni bierze udział w maratonach. Jej uśmiech sprawił w zakłopotanie niejednego mężczyznę.

 

Adrienne Koleszár

Trzydziestotrzyletnia policjantka z Niemiec od kilku lat jest sensacją w social mediach. Jej sylwetka oraz subtelna i piękna buzia przyciągnęły rzesze obserwujących. Pisaliśmy o niej TUTAJ

 

Crodia Maximus

Piękna wytatuowana blondynka z USA należy do Navy Reserve. Christine, bo takie jest jej prawdziwe imię, uwielbia ćwiczenia na wolnych ciężarach i często wkleja zdjęcia swojej nienagannej sylwetki na Instagramie.

 

Coral Malul

24-letnia policjantka z Izraela ma ponad 130 tysięcy obserwatorów, a jej fani często wręcz proszą pod jej zdjęciami by ich aresztowała.

 

Ariane Lovatelli

Kolejna FIT policjantka z Ameryki Południowej to urocza Ariane. Poza pracą, którą kocha, uwielbia ćwiczyć i motywuje do zmiany nawyków swoich fanów.

 

Nochtli Peralta Alvarez

Nochtli ma korzenie hiszpańsko- holenderskie i jej największą pasją jest oczywiście fitness. Jest bardzo popularna w social mediach, a o pracy w policji marzyła od dziecka.

 

Anya Sautinsky

Anya również pochdzi z Izraela i choć nie ma aż tylu fanów, co jej koleżanki po fachu, zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na jej instagramie znajdziecie zdjęcia z podróży i selfies w mundurze. Może po prostu chce poświęcić się pracy, którą kocha, a ilość fanów nie jest dla niej tak ważna. Trzeba jednak przyznać, że Anya najbardziej wpadła nam w oko...