Wielu znawców branży fitness wyraziło swoją opinię na temat tego, kto zdobędzie trofeum Sandowa w tym roku. Wśród nich znalazł się także Ronnie Coleman, który w niedawnym filmie na YouTube przedstawił swoje oficjalne typy. Ronnie Coleman dominował na scenie od 1998 do 2005 roku, zdobywając tytuł Mr. Olympia osiem razy z rzędu. Po swojej znakomitej karierze sportowej nadal pozostaje wpływowym głosem w branży kulturystycznej. Coleman jest prawdziwą legendą i inspiracją dla wszystkich, jednocześnie utrzymując dobrą formę, mimo wielu operacji, jakich przeszedł.

W tym roku na scenie Olympii wszystko może się zdarzyć, a wytypowanie tego, kto zostanie mistrzem, jest dość ekscytujące. Ronnie Coleman przedstawił swoje typy i według niego w TOP 3 znajdą się:

  • Zwycięzca – Derek Lunsford 
  • Drugie miejsce – Hadi Choopan
  • Trzecie miejsce – Samson Dauda

„To będzie jedno z największych wstrząsów w historii kulturystyki”

Według Ronniego Derek Lunsford wygra show stając się najlepszym kulturystą na świecie w 2023 roku. O Hadi Choopanie powiedział, że zwykle, gdy Mr. Olympia zajmuje pierwsze miejsce, pozostaje nim przez co najmniej dwa, a czasem najwyżej trzy lata. Stwierdził, że w tym roku tak się nie stanie i Hadi będzie drugi. Na trzecim miejscu znajdzie się Samson Dauda, który zrobił wg Colemana niesamowite postępy, choć twierdzi, że wyścig pomiędzy tą trójką będzie zacięty. Jakie są Wasze typy na ten rok?

https://youtu.be/fNQTiZZ4f4w

Komentarze (0)