Pokazują ciało, publikując i prezentując swoją sylwetkę w różnych ujęciach. Są źródłem inspiracji dla wielu osób trenujących na siłowni. Modele fitness, bo o nich mowa, mają własne programy treningowe zaprojektowane tak, aby uzyskać idealną formę. Wielu z nich twierdzi, że swoją niesamowitą formę osiągnęli bez użycia sterydów. Czy trudno jest stać się modelem fitness? Podstawą jest konsekwencja i regularny wysiłek. Rzućmy okiem na posiadaczy doskonałej budowy ciała. Wybraliśmy dla Was 11 sylwetek doskonałych modeli. Która z nich jest dla Was tą idealną?

#1 Sergi Constance

Sergi Constance urodził się i wychował w Hiszpanii. W bardzo krótkim czasie uzyskał tytuł najlepszego modela fitness. Ludzie zaczęli go śledzić z powodu jego determinacji. Inspiruje ludzi z branży fitness na całym świecie.

#2 Jim Stoppani

Jim Stoppani jest również inspiracją fitness. Publikuje materiały na stronę bodybuilding.com. W swoich artykułach, stara się edukować ludzi, by stali się bardziej sprawni. Prowadzi także internetowe programy szkoleniowe. Jest znanym konsultantem ds. zdrowia.

#3 Lazar Angelov

33-letni bułgarski model, który ma najlepszy ABS w branży i jest uważany za jednego z najlepszych męskich modeli fitness. Oprócz tego, jest także osobistym trenerem. Według niego, nie jest trudno osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale o wiele trudniej jest ją utrzymać. Jego ciało jest źródłem inspiracji i motywacji dla setek tysięcy ludzi na świecie. Wierzy również, że cierpliwość jest kluczem dla każdego, kto chce osiągnąć wymarzoną formę.

#4 Anton Antipov

Anton był sportowcem od dzieciństwa. Zajął się modelingiem i odpowiednio przybrał na wadze, by mieć niesamowitą sylwetkę, którą dzisiaj prezentuje. W niedługim czasie stał się znanym modelem, a jego przemiana z człowieka o wątłym wyglądzie w umięśnionego mężczyznę, otworzyła mu nowe możliwości.

#5 Simeon Panda

Simeon Panda zaczął ciężko pracować, kiedy wstąpił do college'u. Jest trenerem fitness, który zaczynał od podnoszenie ciężarów z domu. Wkrótce zbudował godną podziwu sylwetkę i startował w zawodach na całym świecie. Jest także sędzią podczas zawodów sylwetkowych. Poza tym jest właścicielem firmy sportowej .

#6 Kane Sumabat

Ojciec Kane'a Sumabata był jego główną inspiracją. Jego doświadczenie w treningu i żywieniu sprawiło, że stał się doskonałym trenerem. Pokazując światu, co można osiągnąć dzięki cierpliwości i ciężkiej pracy, Kane jest inspiracją dla milionów fanów na całym świecie.

#7 Mike O'Hearn

Oprócz bycia modelem i gwiazdą fitness, Mike O'Hearn jest także przedsiębiorcą i aktorem. Znajduje się na liście 10 najbogatszych kulturystów na świecie. Wystąpił na okładkach ponad 500 światowych magazynów. Mike ostro trenuje, by mieć idealną sylwetkę, a także jest założycielem Power Bodybuilding - programu szkoleniowego, który koncentruje się na rozwoju siły i hipertrofii, która buduje estetyczną sylwetkę.

#8 Roger Snipes

Roger Snipes to brytyjski kulturysta, model fitness, zawodnik i trener. Odkąd zwyciężył w wielu zawodach sportów sylwetkowych, jest zaliczany do czołówki kulturystów. Jego ciało inspiruje miliony ludzi i powoduje ciągły wzrost liczby jego wielbicieli.

#9 David Kimmerle

David jest żywym dowodem na to, że można osiągnąć pożądaną sylwetkę, jeśli się do tego dąży. Został oddany do adopcji w wieku dziewięciu lat, ponieważ jego rodzice zostali uznani za niezdolnych do opieki nad nim. W wyniku jego trudnego wychowania, nie miał prawie żadnych przyjaciół w liceum - co skutkowało brakiem wzoru do naśladowania u nastolatków. Uzależnił się od narkotyków, walczył z depresją i miał kłopoty finansowe. Jego droga do sukcesu nie była łatwa, ale David wykorzystał szansę na nowy start w życiu.

#10 Pham Woodbridge

Pham jest kulturystą, którego życie również nie było usłane różami. Na szczęście w odpowiednim momencie, powrócił na właściwą drogę z pomocą jednego z jego przyjaciół. Ciężko pracował, aby zbudować ciało, które ma dzisiaj. Liczba jego fanów sukcesywnie wzrastała, a teraz jest źródłem inspiracji dla wielu ludzi.

#11 Marc Fitt

Marc Fitt to kanadyjski model fitness i przedsiębiorca. Swą popularność zdobył dzięki portalom społecznościowym i udziale w wielu reklamach. Marc prowadzi również własną firmę odzieżową i ciężko pracuje, aby pomóc organizacjom charytatywnym. Stanowi doskonały przykład prawdziwej determinacji i rezultatów ciężkiej pracy.

Komentarze (2)
Lucyna86

1 i 11 ;)

0
domosos

Mnie by wystarczyła w połowie ich forma.

0