Mało kto bywa zaskoczony tym, gdy mówi się, że w kulturystyce stosowane są sterydy. Ale gdy usłyszysz, że Twój ulubiony aktor lub osoba ze świata rozrywki osiąga formę za pomocą substancji anabolicznych może to być dla Ciebie trochę zaskakujące. Przynajmniej dla tych co o sterydach mają małą wiedzę. Mogą nie być sportowcami, których ranga zależy od sprawności fizycznej, a mimo to istnieje przekonanie, że ujawnienie tego, że używają sterydów może naruszyć ich reputację. Tak właśnie jest w przypadku ostatniej sytuacji, w której ujawniono, że aktorzy Mark Wahlberg, Josh Duhamel i supergwiazda WWE Roman Reigns mają związek  z aresztowanym dealerem sterydów.

 

 

Według TMZ Mark Wahlberg, Josh Duhamel i Roman Reigns zostali nazwani domniemanymi klientami oskarżonego dystrybutora sterydów Richarda Rodrigueza. Po roku śledztwa  agencja Drug Enforcement Agency (DEA) zrobiła nalot na Fitness Wellness Nutrition LLC (WFN) w Miami. Według amerykańskiego biura prokuratora, lista klientów WFN zawierała "co najmniej 50 klientów we wschodniej dzielnicy Nowego Jorku" w ogromnym kręgu, który zarobił co najmniej 10 milionów dolarów na dystrybucji nielegalnych sterydów anabolicznych. Rodriguez, który jest obecnie w więzieniu od momentu zatrzymania (w lutym 2017 roku) milczał, jednak niedawno zgłosił się, by wymienić nazwiska hollywoodzkich gwiazd Josh'a Duhamela, Marka Wahlberga i WWE Superstar Romana Reignsa w ramach ekskluzywnego wywiadu z filmowcem Jon Bravo. Reigns zaprzeczył zarzutom i twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest ten człowiek. Wahlberg powiedział również, że oskarżenia są fałszywe.

 

Podobno celebryci nie muszą martwić się badaniem sprawy przez DEA o rzekome powiązania z dealerem sterydów, ponieważ prawo jest po ich stronie. Ponadto  agencja ta nie atakuje rzekomych nabywców nielegalnych narkotyków. Zamiast tego DEA koncentruje swoje wysiłki na walce z takimi samymi królami jak Rodriguez - wraz z innymi handlarzami, producentami i dystrybutorami. Jak dotąd nie ma dowodów na jakiekolwiek powiązania między Rodriguezem i wspomnianym trio. Rodriguez oskarżył nawet gwiazdy o używanie aliasów w celu ochrony swojej tożsamości. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, jest to dość poważne oskarżenie. Może to zaszkodzić ich reputacji jako celebrytów z najwyższej listy...

 

https://youtu.be/pIYFz05yrUY

Źródło: http://www.tmz.com/2018/01/19/mark-wahlberg-josh-duhamel-roman-reigns-no-steroid-investigation/