Prokuratura Krajowa nie wszczęła postępowania w sprawie 7 miejsca partnerki Jacka Kramka na tegorocznych Debiutach w Krakowie. Jak się dowiadujemy - takiego śledztwa nie wszczęła też Prokuratura Regionalna i Prokuratura Okręgowa. Komenda Główna Policji milczy w tej sprawie!!! Krakowska Straż Miejska ma pełne ręce roboty z likwidacją przyczyn smogu w Krakowie i odcina się od jakichkolwiek komentarzy!!!

 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Jacek Kramek jest teraz w trakcie spotkania ze ZBOWiD ( Związek Bojowników o Wolność i Demokrację). Czy będzie w tej sprawie list otwarty do Prezydenta RP Andrzeja Dudy? Będziemy informować Was na bieżąco....

a teraz do rzeczy...

Kolejne debiuty już za nami. Tym razem nie obyło się bez afery z udziałem mniej znanego zawodnika Jacka Kramka. Otóż jego partnerka Krystyna  przechodząc z innej mniej prestiżowej federacji, debiutowała w kategorii bikini fitness IFBB i niestety nie dostała się do finału... Partner wyraźnie nie wytrzymał ciśnienia podczas zawodów i pokazał totalny brak ogłady i słabe obyczaje. Zarzucił publicznie kumoterstwo i układy między zawodnikami i sędziami, które miałyby wpłynąć na niższą ocenę jego partnerki. Zapomniał jednak o tym, jak chętnie pokazuje się w podobnych relacjach i to przy każdej z możliwych okazji. Czekamy na dalsze występy Krystyny i życzymy jej sukcesów, bo to naprawdę sympatyczna dziewczyna. Wybryk jej partnera to nie jej wina i z tego powodu jest nam jej naprawdę żal.