Adriana, Alessandra i Andreia Dantas (37 lat) z Sao Paulo w Brazylii to wyjątkowe siostry, które stanowią zgrane trio. Wszystkie trzy zdrowo się odżywiają, ćwiczą i startują w zawodach bikini fitness. Siostry są tak podobne, że podczas zawodów sędziowie przecierają oczy ze zdumienia i mają problem, by je odróżnić. Mają nawet tego samego chirurga plastycznego, aby mieć pewność, że wszystkie mają taką samą szansę na wygraną. Jedna z sióstr - Andreia od ponad sześciu lat mieszkała we Włoszech, ale niedawno wróciła do Brazylii, aby móc startować z Adrianą i Alessandrą. W wywiadzie udzielonym dla Barcroft TV Alessandra powiedziała:

„Mamy silniejszą więź niż normalne rodzeństwo - zawsze robimy wszystko razem, ponieważ jest fajnie. Zawsze obcinamy włosy tak samo, a kiedy Adriana zrobiła sobie piersi, ja i Andreia również zdecydowałyśmy się na ten sam rozmiar u tego samego lekarza.”

https://youtu.be/wENT6sOUWKc

Trojaczki Dantas ćwiczą pięć razy w tygodniu i uważają, że ruch jest bardzo ważny. Mówią, że chcą się godnie zestarzeć i być cały czas w formie, niezależnie od wieku. Zgodnie twierdzą, że nie ma między nimi konkurencji. Jeśli wygrywa jedna z nich, to wszystkie czują się tak, jakby zwyciężyły. Siostry mają w planach stworzenie własnej marki, która będzie produkować bieliznę. „Mamy piękne ciała, więc będziemy twarzami naszej własnej marki - zaoszczędzimy na modelkach!”. Będziemy obserwować, czy im się to uda! Jak Wam się podobają siostry Dantas?

Komentarze (14)
anubis84

Teraz to bez chirurga ani rusz.

1
lodzianin1

Ale tyłek ma tylko jedna pozostałym dwóm dużo brakuje

0
lordknaga

tamte jeszcze w kolejce do plastka czekaja :-D z twarzy kompletnie mi sie nie podobaja, do tego brazylia, tam kazdy teraz celebryta i chce byc na topie, co sie dziwic, jak tam takie przeludnienie... dalibys ie artykul na temat np. bruno moraes'a czy fabio giga - to sa prawdziwi fit motywatorzy, ktorzy ciagle robia progres, wygladaja i ciagle prowadza jakies seminaria a nie 3 laski co wypinaja dupe na insta, bo startuja w bikini i do tego chwala sie operacjami...

0
anubis84

Z tym tyłkiem to samo zauważyłem, mzoe jedna trenuje, pozostałe nie.

0
Munga

Co w nich wyjątkowego? Przecież są aż 3 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A teściu zaczyna już na rysach twarzy wychodzić.

0
anubis84

To w nich wyjatkowe że są trojaczki i tyle.

0
AdamZx

Mam serdecznie gdzieś co kto i ile bierze ale pycha ludzi jest przerażająca tosz to cud aniołki fitnessu

0
anubis84

na przedostatnim zdjęciu zachęcająco nie wyglądają.

0
skorupski

możliwe że przed operacją były fajniejsze, ale kto to wie.

0
bronsom

takie sobie szału jakiegoś tam nie ma.

0
Gmsx

Środkowa może coś tam trenuje bo te skrajne to doopy jak naleśniki...

0
vitajs

wygladem nie powalają, jedyny fenomen że jest ich trójka.

0
domosos

Bez pomocy chirurga tam zapewne by nie wyglądały, chociaż i tak by mógł się postarać.

0
skorupski

Ciałka mzoe i fajne, bo z twarzy to apetyczne nie są, jakbym musiał codziennie się przy takiej budzić.

0