Sukces wymaga pewnego procesu i tak też było w przypadku Shawna Rhodena. Jego wysiłek, determinacja i żmudna praca sprawiły, że wygrał największy konkurs kulturystyki na świecie, jakim jest Mr. Olympia. Niedawno opublikował na Instagramie swoje zdjęcia z transformacji, na których widzimy jego formę poza sezonem w trakcie przygotowań oraz jego sylwetkę gotową do wyjścia na scenę. Dla laików jest to naprawdę zaskakujące, jednak Shawn doskonale pokazał, że zdobycie mistrzowskiej formy wymaga czasu.

"Bądźmy szczerzy ludzie nie lubią pokazywać swoich najgorszych chwil. Kulturyści nie lubią pokazywać okresu kiedy wyglądają na "małych" lub gdy wyglądają na "grubych" poza sezonem. Ale w rzeczywistości istnieje proces w każdym sporcie, pracy, celu itp."

Pracował ciężko i długo, ale było to warte wysiłku, ponieważ był w stanie zdetronizować siedmiokrotnego Mr. Olympia jakim był Phil Heath. Dokładnie wiedział, co zrobić, aby stanąć na scenie w najlepszym wydaniu. Wygrana Shawna Rhodena jest prawdziwym świadectwem tego, co można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Jak Wam się podoba jego przemiana? Czy Waszym zdaniem zasłużył na tytuł Mr. O?

Komentarze (0)