Shawn Rhoden, który w ubiegłym roku zdobył tytuł Mr. Olympia, w tym roku niestety nie mógł wziąć udziału w zawodach z powodu zarzutów o napaść seksualną. Pomimo tego, że sprawa w sądzie jeszcze nawet nie rozpoczęła się i nie wydano na niego wyroku oraz pozytywnego wyniku testu wykrywaczem kłamstw i tak został usunięty z konkursu Olympia. Aż do samych zawodów, Rhoden ciężko trenował, licząc na to, że będzie w stanie obalić decyzję AMI i obronić tytuł. Jednak nic nie zmieniło się i Brandon Curry został nowym Mr. Olympia.

Wiele osób zadało sobie pytanie: gdyby Shawn Rhoden pojawił się na scenie w tym roku, jak by wypadł? Rhoden trochę pomógł odpowiedzieć na to pytanie i opublikował zdjęcie, które zrobił w niedzielę, dzień po zawodach Mr. Olympia.

Rhoden wygląda na nim absolutnie oszałamiająco i z pewnością mógłby powalczyć o pierwsze miejsce. Być może pojawi się na jakiś innych zawodach do końca roku. Jeśli tak, na pewno o tym napiszemy. Myślicie, że Shawn Rhoden wygrałby Olimpię 2019, gdyby jednak wystartował?

Komentarze (4)
anubis84

Niestety neiraz tak jest że z formą się ktoś nie wstrzelił w konkretny dzien.

0
Piotras_85

Anubis84 a powiedz mi prosze co ma wstrzelenie sie z forma Showna do Olympii w tym roku?

0
anubis84

O kutwa niedoczytałem że nie startował, haha %-)

0
Xafloz

Nie mógł.

0