Syn legendy kulturystyki i trzykrotnego Mr. Olympia Sergio Oliva Jr., na Instagramie pochwalił się swoją sylwetką i zasugerował możliwy powrót do zawodów. Plotki na ten temat krążyły od jakiegoś czasu po sieci. Niedawno jednak kulturysta ujawnił, że brał udział w wypadku samochodowym w Dubaju, w wyniku którego zginął mężczyzna. Spędził jakiś czas w więziennej celi, a okres ten wspomina jako jeden z najgorszych momentów w swoim życiu. 

Polecamy również: Kulturysta Sergio Oliva Jr. w dubajskim więzieniu

Na drodze do osiągnięcia sukcesu w Pro League IFBB, Oliva Jr. napotkał wiele przeszkód i problemów zdrowotnych takich jak problem z nerwami ręki. Ostatnie zawody kulturystyczne Sergio Olivy Jr. odbyły się w 2021 roku i był to start w Legion Sports Fest Pro, gdzie zajął trzecie miejsce. Od tego czasu nie był zbytnio aktywny w mediach społecznościowych, ale ostatnio to się zmieniło. Wierzy, że przy odpowiednim przygotowaniu mógłby zdobyć tytuł Mr. Olympia i postanawia zacząć działać. Prawdopodobnie zobaczymy go na Arnold Classic South America, które odbędą się w dniach 14-16 kwietnia 2023 r. Sergio Oliva Jr. dał fanom małą zapowiedź tego, jak się zaprezentuje. Jeśli potwierdzi swój udział w nadchodzącym wydarzeniu, z pewnością będzie o krok bliżej spełnienia swojego marzenia na scenie Olympia.

Komentarze (1)
lordknaga

wielu z nich 'wierzy' ze moga zdobyc tytul mrO xD oliva jr. nie jest slabym zawodnikiem ale trzeba spojrzec na siebie troche krytyczniej, imo w top formie on by mobl sie znalezc, conajwyzej w 2gim calloucie na tych zawodach.

1