Sergio Oliva Jr. w wywiadzie dla Muscular Development wyjaśnił dlaczego nie pojawiał się na scenie przez dłuższy czas. Zwierzył się, że jego żona zdradziła go podczas pobytu w Australii. Kulturysta dowiedział się o romansie swojej żony, od pewnej kobiety Sharni, która do niego zadzwoniła. Jak się później okazało, informatorka była w siódmym miesiącu ciąży (co było dla Olivy szokiem) i jest żoną mężczyzny, z którym romansowała żona Sergia. Wiadomość o niewierności żony, uderzyła w Sergio tak mocno, że przestał trzymać dietę i nie chodzi na siłownię! Był zdruzgotany i wpadł w depresję. Wziął roczny “urlop” od treningów i chce zacząć od zera po tak długiej przerwie. Na filmie wideo już widać, że Sergio wygląda na znacznie mniejszego.

https://youtu.be/PUy90pwUDQw

Minęło już trochę czasu odkąd Sergio dowiedział się o romansie żony. Co ciekawe, zaprzyjaźnił się z Sharni i bardzo ją wspierał do czasu porodu, a także teraz. Na Instagramie wkleił zdjęcie i długi post, w którym przeprasza fanów za to, że zniknął.

"Na koniec chcę, żeby Ryan dowiedział się, że nie musi się martwić o Sharni czy Mahalię. Upewnię się, że twoja córka dorasta szczęśliwa i kochana. Upewnię się, że Sharni nigdy nie będzie musiała radzić sobie sama i nigdy nie poczuje się tak źle jak kiedyś. Ty i Brooke wyraźnie nie wiecie, co oznacza "na dobre i na złe"."

Sergio ma nadzieję, że uda mu się znaleźć ogień, dzięki któremu zaczął trenować z pasją i pragnie potem wrócić do gry. Mamy nadzieję, że Sergio Oliva Jr. pozbiera się po zdradzie żony i zobaczymy go na scenie większego i silniejszego niż kiedykolwiek dotąd!

ZOBACZ też: Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł?

Komentarze (2)
mapetttmapettt

brzydka ta zona

a on dosc slawny i cos tam kasy ma

ale wiesz nerwy
wahania nastrju
nuda
dzieciak
i baba poszla w zdrade

2
Kaziupir

To nie jego żona, tylko ta kobieta z Australii

3