Mamy świadomość, że obecna forma Ronniego musi mocno wpływać na jego psychikę i samopoczucie. W ostatnim wywiadzie jednak podzielił się dość kontrowersyjnymi przemyśleniami. Jak wiadomo, ośmiokrotny Mr. Olympia przeszedł 10 poważnych operacji. Na naprawę kręgosłupa wydał aż 2 $ dolarów, o czym pisaliśmy TUTAJ:

Ronnie Coleman wydał 2mln $ na operacje, które pogorszyły jego stan

Coleman wyjaśnił, że zaraz po jednej z operacji pochylił się, a śruby w kręgosłupie pękły, co spowodowało konieczność dodatkowych operacji. Powiedział również, że śruby nigdy nie pękły podczas treningów, ale podczas rehabilitacji. Nawet jeśli tak było, to może chciał zbyt szybko powrócić do pełnej sprawności, za bardzo się forsując.

https://youtu.be/XsxY4pnKclc

Młody Ronnie Coleman

W tym samym wywiadzie Ronnie twierdzi, że stał się zawodnikiem pro bez stosowania żadnego dopingu. Został poddany testom na obecność substancji niedozwolonych w 1990 roku w NPC Nationals, gdzie zajął trzecie miejsce. Był sprawdzany dwa razy. Coleman powiedział: "Byłem jedynym spośród czterdziestu czterech chłopaków, którzy pojawili się i przeszli test na obecność". Ronnie Coleman osiągnął więcej niż ktokolwiek inny w kulturystyce i bez wątpienia jest mistrzem. Oczywiście życzymy mu powrotu do zdrowia, ale nie wszystko co powiedział, wydaje nam się prawdopodobne...

https://youtu.be/n5AwqfZXDCI

Komentarze (1)
domosos

No bo jeszcze w to ktos uwierzy :-D

0