Ronnie Coleman niedawno cofnął się w czasie i pokazał film, który nagrał w towarzystwie Jaya Cutlera. Tych dwóch popularnych i utytułowanych kulturystów wiele ze sobą łączy. Mają wiele wspólnych historii i legendarnych bitew na scenie. Dwie najlepsze sylwetki wszech czasów sprawdzały kto ma większy biceps. Coleman udostępnił stare nagranie, na którym panowie porównywali swoje łapy. Film został udostępniony na kanale YouTube Colemana i jest z czasów, kiedy obaj rywalizowali na scenie.

Ronnie Coleman ma na swoim koncie osiem tytułów Mr. Olympia, a seria zwycięstw trwała od 1998 roku do 2005 roku. W 2006 roku Coleman musiał zadowolić się srebrem, ponieważ Jay Cutler okazał się lepszy i zdobył swój pierwszy tytuł. Kolejne tytuły  zdobył w 2007, 2009 i w 2010 roku. Warto dodać, że w latach 2003-2005 Cutler zajął drugie miejsce za Colemanem i deptał mu po piętach.

Ronnie Coleman czy Jay Cutler: Kto miał większy biceps?

 

Ronnie Coleman miał sylwetkę, która przez wiele lat zachwycała w każdym calu. Ciężko było znaleźć kogoś, kto może mu dorównać rozmiarem. Jay Cutler zdołał pokonać mistrza i pewnego razu panowie spotkali się, by rozstrzygnąć, kto ma większe bicepsy. Na filmie widać trenera, który używa miarki, aby zmierzyć „karabiny” Cutlera i Colemana. Pomiar był podany w calach. Okazuje się, że Coleman miał wówczas około 23,3 cala, czyli około 59 cm, podczas gdy Cutler miał 22,5 cala, czyli 57 cm. Niewielka różnica, ale ostatecznie to Ronnie mógł się pochwalić największymi bicepsami. Już na sportowej emeryturze, obaj panowie pozostają aktywni na siłowni i mają nadal w sercu kulturystykę. To były piękne czasy…

https://youtu.be/92eZrHjauNo

Komentarze (3)
lordknaga

zalezy czy u cutlera mierzyli przez wbiciem seo czy po :-D

co do samycb bicepsow, to coleman mial jedne z najlepszych ze wszystkich.

2
F1.08

Jakis czas temu widzialem wywiad z Cutlerem gdzie opowiadal co bral kiedys...takich bajek nawet Arnold nie opowiadal. Max 500 tescia..max 10 tygodni przed olympia tylko...bez odbloku. Cuda na patyku. Coleman podobnych rozmiarow a wbijal duzo wiecej i nie ukrywal. Wiec ktos tu sciemnia.

0
_GANGSTA_

Większość z nich ściemnia bo kto się przyzn do "końskich dawek" mało który ma jaja,żeby być szczerym wobec Siebie a i wszystkich to zawsze będzie kręcić się wokół samych genetyków na mikro dawkach saa.

2