Tegoroczne zawody Arnold Classic odbędą się 25 września w Columbus w stanie Ohio. Chociaż dwa tygodnie temu ogłoszono już listę zawodników, to teraz dołączyły do niej jeszcze dwie znane wszystkim twarze. Są to Roelly Winklaar i Nick Walker. 

Polecamy również: Ujawniono oficjalną listę zawodników Arnold Classic 2021

Biorąc pod uwagę termin zawodów, który przypada na dwa tygodnie przed Mr. Olympia, spodziewano się, że tegoroczna lista zawodników będzie jedną z najbardziej “ułożonych” w historii zawodów. Zdobywca nagrody publiczności 2018 Roelly Winklaar ogłosił, że zamierza wziąć udział w Arnold Classic, które będą pierwszym występem w tym roku. Także Nick Walker pochwalił się na Instagramie, że dołączy do tego zacnego grona. Nie krył przy tym swojej ekscytacji. 

Ale uwaga. Nawet jeśli Roelly Winklaar wystartuje w Columbus, to nie pomoże mu to w zakwalifikowaniu się do tegorocznej Olympii. Chyba, że zdecyduje się wziąć udział w jeszcze jednych zawodach, co jest bardzo prawdopodobne. Rok temu z powodu wirusa, musiał niestety odpuścić starty, więc z pewnością w tym roku ma chrapkę na zwycięstwo. 

W przeciwieństwie do Winklaara, Walker ma już kwalifikacje do Olympii 2021, którą zdobył, wygrywając New York Pro na początku tego roku. Początkowo powiedział, że planuje skupić się na swoim debiucie w Olimpii, ale teraz da fanom podgląd swojej sylwetki przed i będzie niezłą konkurencją dla rywali. Nie możemy się doczekać!

Komentarze (0)