Wszystko wskazuje na to, że Roelly Winklaar szykuje się do powrotu na scenę kulturystyczną w najbliższym czasie. Ostatnio widzieliśmy go na scenie w 2019 roku na zawodach Yamamoto Pro, które wygrał, a także na Mr. Olympia na której zajął całkiem dobre piąte miejsce. Zakwalifikował się do Olympii 2020, ale niestety tuż przed startem, test na Covid okazał się pozytywny. Teraz Roelly Winklaar najwyraźniej szykuje się do powrotu na scenę, a wiele osób wierzy, że jest w stanie pokonać ubiegłorocznego zwycięzcę Big Ramiego. Jeszcze nie ujawnił, kiedy dokładnie weźmie udział w zawodach. Ostatnio wykonał trening ramion w Oxygen Gym z Larrym Wheelsem. Zarówno Roelly Winklaar, jak i Larry Wheeler ćwiczyli razem bicepsy. Larry napisał w poście na Instagramie, że wykorzystał swoją sylwetkę jako punkt odniesienia, aby pokazać swoim obserwatorom, jak ogromny jest Roelly.

„Używam moich ramion jako skali, aby pokazać, jak duży jest @roellywinklaar”.

Oprócz wspólnego treningu z Larrym, Winklaar podzielił się także tym, jak wygląda jego trening ramion. Jest to kombinacja ćwiczeń na maszynie, z hantlami oraz ze sztangą. Mówi, że zapewnia on niesamowitą pompę. Sądząc po tym, jak wygląda aktualnie Roelly Winklaar, wydaje się, że wciąż jest na stosunkowo wczesnym etapie przygotowań. Prawdopodobne planuje powrót w późnym okresie letnim. Zobaczymy, gdzie w końcu wystartuje i czy uda mu się zdobyć kwalifikacje do zawodów Mr. Olympia 2021. Jak oceniacie formę obu panów?

Komentarze (3)
lordknaga

w tym oxygenie to jakis wymog, zeby miec maske zaczepiona na uszach i na brodzie? bo tam wszyscy maja a nikt nie nosi %-)

0
spejson94

Ja za każdym razem śmieje się z tego w komentarzach

1
Rapid34

Larry przy Roellym wygląda na naturala :)

1