Weteran kulturystyki Milos Sarcev ostatnio powiedział, że ​​Regan Grimes ma szansę zostać Mr. Olympia w ciągu zaledwie trzech lat. Legenda kulturystyki zawsze była pod wrażeniem potencjału Grimesa, ale jego ostatnie wypowiedzi pokazują, jak bardzo wierzy w młodego kulturystę.

 

W miniony weekend Regan zajął drugie miejsce na zawodach Legion Sports Fest. W niedługim czasie po zawodach Mr. Olympia, gdzie zajął 15-te miejsce współpraca Grimesa z Milosem Sarcevem już wydaje się procentować. Otrzymał kolejne punkty, które pomogą mu w zakwalifikowaniu się do Olympii 2022. Jego celem jest stanąć na tej najważniejszej scenie na świecie i udowodnić sobie i innym, że jest najlepszym z najlepszych. Przy tak ambitnym planie, aby zdominować świat kulturystyki, potrzeba więcej niż tylko kilka dobrych pokazów. Jeśli wierzyć nowemu trenerowi Grimesa stanie się to za 3 lata. W niedawnym filmie opublikowanym na kanale YouTube panowie rozmawiają o przyszłości. Sarcev opisuje dokładnie to, co Grimes zrobi, aby poprawić swoją sylwetkę i stać się najlepszym. Trzeba przyznać, że młody kulturysta ma potencjał, ale czy zdoła w zaledwie 3 lata zrobić mistrzowską formę? Czas pokaże. 

https://youtu.be/pFUI3eEkM68

Komentarze (4)
lordknaga

ma jedna z "ladniejszych" sylwetek ale z tym mro to polecieli :-D wlasnie przegral z gosciem, ktory jest o ponad glowe nizszy :-)

0
Piotras_85

no niby masz racje ale ten gosc o glowe nizszy kazdego z nich na scenie umiesnieniem ziarnistoscia i docieciem to niszczyl:) u Shauna w zasadzie nie ma juz miejsca na dorzucenie tych miesni taki jest nabity...

0
lordknaga

Piotras ja to wiem, ze clarida to byly mro 212 :-) dla mnie sama ostatnia fotka ze sceny jak shaun stoi w srodku z medalem za 1 miejsce - wyglada poprostu jak z jakiejs komedii...

1
wincol

Jakby ktoś Ci powiedział 3 lata temu , że Clarida zostanie Mr O to co byś wtedy powiedział? ;-)
Czas pokaże , na pewno Regan ma świetne predyspozycje które już teraz widać ale czy to wystarczy , zobaczymy...

3