Kanadyjski kulturysta Quinton Eriya jest gotowy na pierwsze zawody kulturystyczne od ponad roku. Przyglądając się jego aktualnej formie wygląda na to, że ma potencjał, aby zaistnieć na scenie Mr. Olympia. Eriya do tej pory startował tylko trzy razy w zawodach pro, a najwyższa lokata, jaką zdobył to V miejsce podczas Toronto Pro 2019. Jednak zwrócił na siebie uwagę niesamowicie estetyczną sylwetką i niewątpliwie świetną genetyką. Cały czas pracuje nad dodaniem masy do swojego imponującego ciała.

Po tegorocznych zawodach Mr. Olympia wiadomo już, że zaczyna być aktywne nowe pokolenie kulturystów. Wszystko wskazuje na to, że Quinton Eriya będzie jednym z bardziej imponujących członków tej grupy. Sędziowie szukają sylwetki pomiędzy masowymi potworami, takimi jak Big Ramy, a bardziej estetyczną sylwetką, co dobrze reprezentuje Quinton.

Żeby było jasne, bycie ogromnym nadal jest istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o sędziowanie na największych zawodach na świecie i prawdę mówiąc, Eriya wciąż ma trochę do zrobienia, jeśli chce konkurować z najlepszymi na świecie. Jednak poczynił poważne kroki w tym kierunku i jeśli uda mu się kontynuować to, co zaczął i iść w dobrym kierunku, nie można zaprzeczyć, że mógłby zostać przyszłym pretendentem do Olimpii.

Póki co, zobaczymy, jak poradzi sobie po rocznej przerwie w ten weekend podczas Romania Muscle Fest Pro. Jeśli uda mu się wygrać lub być w top 3 na pewno zainteresowanie jego osobą wzrośnie. Jak Wam się podoba jego sylwetka?

 

Komentarze (6)
lordknaga

Przyznam bez bicia, nie slyszalem o nim wczesniej, sylwetka robi wrazenie a najnardziej imponuja czworoglowe uda. Ogol bardzo proporcjonalna sylwetka i jak bedzie cisnal dalej, napewno o nim uslyszymy nie raz :-)

3
Possible

Pisałem o nim już kiedyś w dziale Aktualności, wrzuciłem też jego zdjęcia w temacie Romania Pro. ;)

2
lordknaga

wlasnie zobaczylem jakos kolo przeczytania tego newsa :-)

1
avo 21

Chłopie nie zmieniaj się. Starczy ci masy. :)

0
rarytas1

Zobaczymy jak stanie koło innych bo tak po foto solo to różnie bywa dodatkowo każda z tych fotek przeszła retusz

0
lodzianin1

Coś mi się wydaje że na mr.O zniknie przy innych zawodnikach

0