Zapewne niektórzy z Was wiedzą, że kulturysta Piotr Piechowiak cztery tygodnie temu, zaczął przygotowania do swojej pierwszej walki MMA. W sobotę podczas gali FAME MMA 5 w końcu poznaliśmy jego przeciwnika. Będzie to Marcin “El testosteron” Najman, który pokonał (nareszcie znalazł godnego siebie przeciwnika) Bonusa BGC. Piechowiak vel Bestia spotkał się z Najmanem w oktagonie tuż po jego walce i rzucił mu wyzwanie. Oczywiście nie obyło się bez spięć i kąśliwych tekstów, chociaż wiele osób twierdzi, że wszystko było ustawione. 

https://youtu.be/e8QW_-Gt4Tc

Witam panie Marcinie, witam wszystkich tu zgromadzonych. Marcin wziąłeś sobie do walki Bonusa… Nie jest to sportowiec moim zdaniem, ale kulturystów, strongmanów troszkę obrażałeś, wiesz o tym… że wyhodowaliśmy takie mięśnie… No ty masz ksywe “El testosteron”, moim zdaniem to jest PROGESTERON! Wiesz o tym? A zadam ci jedno pytanie… Czy widziałeś kiedyś steka jak rozpier*ala pasztet?

W tym momencie Piechowiak jak na prawdziwego pakera przystało, musiał zademonstrować swoją siłę rozrywając koszulkę tak, by mógł wszystkim pokazać swoje mięśnie (doskonale wiemy, że lubi pokazywać się w negliżu).

ZOBACZ: Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg

Najman przyjął wyzwanie, ale nie pozostał rywalowi dłużny... Powiedział:

Nie mogę po takiej dyskusji tej walki nie przyjąć. Wezmę tę walkę, natomiast osobiście myślałem, że ZOO zamykają w Trójmieście o godzinie 18:00. Ale oczywiście tę walkę przyjmuję, pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność. Wszystkiego dobrego! 

Piechowiak nie wytrzymał i rzucił się na Najmana! Musiała interweniować ochrona, by uspokoić obu panów. Z niecierpliwością czekamy na FAME MMA 6! Z pewnością będzie się działo i przekonamy się czy Piechowiak odniesie sukces. Jak się okazuje jest to człowiek o wielu talentach. Słyszeliście najnowszy kawałek w jego wydaniu? Jeśli nie, to nie macie czego żałować :)

https://youtu.be/2cNn7NYCDzQ

https://youtu.be/43u_9IOewvM

Komentarze (13)
lodzianin1

Pozniej taniec z gwiazdami
Cóż się dla kasy nie robi
W końcu to najstarszy zawód świata %

8
arek.z90

W samo sedno :)

0
Bull

i nie daj boże będzie, ze kulturystów nawet Najman bije ehhh

5
DanielG78

rozrywa koszulkę ale pod koszulką to spory brzuszysko uhodował...

1
pavlog89

haha naderwanej osioł nawet nie rozerwał ;p żenada wstyd mi za takich ludzi jak on zwykły burak przez takich robi się stereotyp ;/

1
seba5700

Strasznie mały jest ten Piechowiak jak na wagę ciężką. Najman to już jest mały, ale ten Piechowiak, ledwo ponad 170 cm (pewno kulturystycznie kilka sobie dodaje). Malutkie piąstki, buty kupowane w Smyku, nibyrączki i nibynóżki, mini serduszko i małe płucka. Dużo musiał towaru pociągnąć bo solidne przerosty mięśni poprzecznie prążkowanych, ale reszta ciałka i główka jak z piórkowej. Co do walki z max co myślę, to by mógł Malysza pokonać, jakby coś trafiło przypadkiem...

5
anubis84

mam nadziej że dostanie od Najmana, jak to Najman powiedział koszulki nie rozerwał do konca jak Pudzian %-)

2
acidm

żenada

2
ASNF

jakie czasy taki cyrk %-)

2
Lux1980

Żałosne .....

3
arek.z90

Myślę, że w tej walce Najman będzie miał najwięcej kibiców w swojej karierze

0
anubis84

Tak samo myślę że większość za Najamnem będzie, sam mu akurat będe kibicował jak dojdze do takiego pojedynku.

1
Muad"Dib

Marcin Najman, jako zawodowy bokser i zawodnik mieszanych sztuk walk, poświęcił około 20 lat życia na wymienione profesję. To są treningi i dieta, to poświęcenie jak by nie było, nieważne że przegrywał, przegrywał w sportowej rywalizacji, dostał w morde i oddawał kiedy potrafił, święcił lata temu też swoje sukcesy. Takie sranie mu na głowę, to zwykłe nieposzanowanie włożonego wysiłku i pracy. Nie jest mistrzem świata, ale na pewno miał takie aspiracje, jednak się nie udało, trudno. Teraz śmieją się z niego, ale byle jaki laik sobie z nim nie poradzi. A muppet ekipa z ostatniego zdjęcia, matko jedyna...mam nadzieje że ,,El Testosteron,, ustawi typa i pozamiata nim podłogę.

0