Fani kulturystyki na całym świecie nie mogą się doczekać powrotu Phila Heatha na scenę zawodów Mr. Olympia, które odbędą się w grudniu. Właściwie już od momentu, gdy powiedział, że robi sobie przerwę od startów, fani domagali się, aby Heath szybko wrócił do akcji. Pomimo przegranej z Shawnem Rhodenem w jego ostatnim występie, siedmiokrotny Mr. Olympia nadal ma duże szanse, by znowu być numerem jeden.

Phil Heath ma szansę udowodnić, że jest jednym z najlepszych kulturystów wszechczasów, jeśli zdobędzie ósmy tytuł. Jest niezwykle zmotywowany do tego, aby tak się stało. Niedawno opublikował na Twitterze zdjęcie przedstawiające, jak ciężko pracuje na siłowni. Możemy zobaczyć też, jak bardzo jest skupiony i zdeterminowany, by odnieść zwycięstwo w Las Vegas.

„Jestem tak cholernie opętany, aby odzyskać moją koronę, że żadne słowa nie mogą teraz oddać moich myśli i nastawienia."

 

Z pewnością na Philu ciąży ogromna presja i jest zdeterminowany bardziej, niż kiedykolwiek był. Obok niego na scenie stanie mnóstwo innych elitarnych kulturystów, którzy także będą chcieli udowodnić, że są najlepsi. Phil z pewnością wygląda na gotowego, by stawić im czoła. Jeśli odniesie sukces i zdobędzie 8 tytuł Mr. Olympia, stanie się legendą obok takich zawodników jak Ronnie Coleman i Lee Haney. Nie możemy się doczekać! Jak oceniacie formę i szanse Phila?

Komentarze (7)
pingvin83

Mały knypek 175 cm powinna być inna kategoria do 179 cm i powyżej.

0
robhson

Pamiętaj,że nie tylko wzrost decyduje o Twojej wielkości !!!

0
pingvin83

Z tym się zgodzę. Ale mięsień rozpięty na większej. Szerszej ramie wygląda zupełnie inaczej. Jest to sport gdzie punkt odniesienia jednego mięśnia do całości zakłamuje rzeczywistość i tak już subiektywną ocenę sędziów.

0
lordknaga

kibicuje mu najbardziej, swietna sylwetka 3D i jak poprawi ten brzuch i bedzie go trzymal w ryzach, to nie bedzie bata na niego - oczywiscie jak bedzie w formie. kiedys mi sie tak nie podobala jego sywletka ale zmienilem zdanie i do tego przeciwnicy tez nie najwyzszych lotow, poza wyjatkami.

1
Possible

I tytuł odzyska.

0
pawel39

Ile on od was pomyj zawsze dostaje i nigdy nie wiem za co

0
lordknaga

od jakich was i jakich pomyj??

0