Phil Heath po tym, jak w 2018 roku został zdetronizowany przez Shawna Rhodena, wycofał się z kulturystyki. Wielu zastanawiało się, czy siedmiokrotny Mr. Olympia zakończył karierę i przeszedł na sportową emeryturę. W zeszły piątek otrzymaliśmy odpowiedź. Phil wraca w tym roku! Fani kulturystyki na całym świecie byli bardzo podekscytowani tą wiadomością.

Kiedy Heath ostatnio startował w Mr.Olympia 2018, powiedział, że poprawi formę i wróci na scenę. Jednak im więcej czasu mijało bez rywalizacji, tym bardziej wydawało się, że nigdy to nie nastąpi. Legenda kulturystyki, jaką jest Phil ogłosił, że ​​będzie rywalizował w Mr.Olympia 2020. Na swoim Instagramie wyjaśnił tę decyzję.

„W ubiegły piątek ogłosiłem, że wrócę na scenę Mr. Olympia i odzew był niesamowity. Chcę tylko podziękować za całą pozytywną opinię. Jednym z powodów, dla których wracam, jest to, że ludzie zawsze mnie pytają:„ Dlaczego? Po co wracać? więc mogłem po prostu na to odpowiedzieć, mówiąc, że muszę się zająć jakimś cholernym niedokończonym interesem. Najwyraźniej czułem to w duszy i dlatego wróciłem. W ciągu ostatniego roku, a nawet kilku ostatnich miesięcy, musiałem zastanowić się nad różnymi aspektami mojego życia i potraktowałem to jako okazję, aby cofnąć się o krok i zastanowić i pomyśleć o relacjach, sprawach biznesowych i kulturystyce.

 

Wykonałem wiele pracy, aby zmienić priorytety, więc mogę skupić się na tym, jak się pokazuję każdego dnia. Ponieważ chcę pokazać się na bardzo wysokim poziomie, nie tylko jako kulturysta, ale jako mężczyzna. Czułem, że czas sam na sam jest konieczny. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co się wydarzyło, bo wiedziałem, że aby być lepszą wersją siebie, muszę przejść przez ten proces. W rzeczywistości wytyczyłem naprawdę dobrą ścieżkę, aby przejść do numeru osiem z jaśniejszym umysłem i skupieniem.” 

 

Niezależnie od tego czy Phil wygra czy przegra na Mr. Olympia 2020, jedno jest pewne: fani są bardzo podekscytowani tym, że zobaczą Phila Heatha, który wraca na scenę. Czas pokaże, czy nadal ma to, czego potrzeba, aby rywalizować na najwyższym poziomie. Nie możemy się doczekać!

Komentarze (6)
Christo87

Olympia zyska na atrakcyjności, to pewne. Pytanie czy zyska na jakości.

0
krzych666

Raczej niewiele ma już do stracenia... ;)

0
lordknaga

ten show to juz raczej nic nie zysyka, z roku na rok, jest gorzej jesli chodzi o wszystko zwiazane z tym, nie wspominajac juz o "jakosci" zawodnikow i ich formy... szkoda, ze tak sie dzieje, imo na naszych oczach, kulturysta open pada na kolana.

1
stojeden

lord teraz ponoc nowi wlasciciele to moze cos sie zmieni

1
lodzianin1

Wróci i pozamiata towarzystwo :-)

3
Christo87

Lord zgadza się. Mi bardziej chodziło o ilość 'kliknięć' w następstwie jego udziału. Z pewnością przyciągnie część widzów.

1