W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment przez wszystkich fanów najbardziej zakręconej pary w Polsce. Po 6 latach znajomości, a po 5 latach wspólnego życia, Mateusz Janusz zwany jako Fit Lover oświadczył się Pameli Stefanowicz! I to nie byle gdzie, a w Las Vegas.

“Wiem, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu, bo jesteśmy zawsze w takim momencie, że trzeba coś nagrać, trzeba coś zrobić, ale każdy moment w moim życiu jest odpowiedni z tobą i każdy moment będzie odpowiedni z tobą! Pamelka czy mogłabyś poczekać, aż przejedzie ten samochód za nami, a później odpowiedziała TAK lub TAK?”. Pamela była w takim szoku, że najpierw powiedziała nie, ale po chwili zmieniła zdanie.

Para poznała się na studiach. Na początku byli przyjaciółmi, a później przyjaźń przerodziła się w miłość. Jest to jedna z bardziej medialnych par w Polsce. Na YouTube mają ponad 660 tysięcy subskrypcji i ponad 400 tysięcy followersów na Instagramie. Zarażają uśmiechem, pasją do sportu i motywują swoich fanów każdego dnia. Serdecznie gratulujemy i życzmy wielu pięknych chwil spędzonych razem! Zobaczcie moment oświadczyn od 14:40!

https://youtu.be/mEm0U85JVOo