Zuzana Majorova (35 l.) to pochodząca z Czech modelka fitness. Być może niektórzy kojarzą tą panią, bo znana jest również pod pseudonimem "Zuzka Light”. To właśnie ona zanim rozpoczęła karierę w branży fitness, znana była w nieco innym środowisku. Zanim przeprowadziła się do Los Angeles pracowała jako modelka i aktorka w branży pornograficznej jako "Susana Spears". Oczywiście nie jest dumna z tego co robiła i wie, że było to upokarzające, jednak nowa pasja sprawiła, że odbudowała poczucie własnej wartości.

Zazana prowadzi kanał na YouTube, w którym zamieszcza wskazówki dotyczące diety i treningu. Jak twierdzi można dzięki nim uzyskać najlepszą formę swojego życia. Preferuje treningi, które są krótkie i dzięki temu skuteczne. Ćwiczenia, których używa, wcale nie są skomplikowane, ale Zuzka Light stara się wymyślić coś nowego za każdym razem, aby zapobiec przyzwyczajeniu się do tego ciała. Podstawą jej treningu są brzuszki, podnoszenie nóg, przysiady, pompki, itp.

Light współtworzyła wcześniej stronę fitness i kanał "BodyRock.tv" z ówczesnym mężem Frederickiem Lightem. Nie ułożyło im się jednak i rozwiedli się w 2013 r. Pojawiła się także w krajowych reklamach telewizyjnych dla firm takich jak Airbus, Stroda, Gambrinus i Raiffeisen Bank. Publikowała również artykuły fitness w Shape Magazine, BodyBuilding.com i wielu innych. Wydała nawet książkę zatytułowaną "15 Minutes to Fit: The Simple 30-Day Guide to Total Fitness, 15 Minutes At A Time.” Zuzka Light uważa, że ​​trening na siłowni doprowadził ją do najlepszej fazy życia. Uratował ją od negatywnych wpływów, które miały miejsce w pierwszej połowie jej życia. Filmy z jej udziałem nadal są dostępne, więc ciekawscy mogą z łatwością je odnaleźć...

 

 

Źródło: https://madnessmedia.net/zuzana-zuzka-light/