Źródło: facebook

Sylwio, powiedz gdzie pracujesz na co dzień?

Na co dzień pracuję jako nauczyciel w szkole, instruktor fitness oraz trener personalny. Jest tego dużo, ale ja chyba po prostu lubię pracować. Od dziecka chciałam zostać instruktorką fitness.

Skończyłaś studia pedagogiczne?

Ukończyłam AWF w Katowicach gdzie zdobyłam tytuł mgr z wychowania fizycznego. Ukończyłam również podyplomowe studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończenie studiów z wyróżnieniem mogę zaliczyć do życiowych sukcesów.

Źródło: facebook

Czy oprócz sportu masz jakieś hobby?

Szczerze to nie. Mój dzień jest bardzo zapełniony i jedyne co robię poza pracą to właśnie swój trening:)

Wiemy, że jesteś mężatką… Ile lat jesteście razem?

Od 11 lat jesteśmy razem, a od 5 lat jesteśmy małżeństwem :) Moim mężem jest Mateusz Sobota, który jest trenerem piłkarskim w klubie Ruch Chorzów.

W jakich mężczyznach gustujesz? Na co zwracasz uwagę?

Dla mnie mężczyzna musi być wysoki i wysportowany. Nigdy nie mogłabym być z kanapowcem (śmiech). Lubię jak mężczyzna ma widoczne mięśnie oraz lekki zarost. No i wiadomo musi mieć to coś :)

Źródło: facebook

To w takim razie Twój mąż na pewno to ma! Zdradź nam z kim przyjaźnisz się z branży fitness?

Naprawdę jest wiele osób z branży fitness, z którymi staram się utrzymywać kontakt. Paula Mocior, Magda Kaleta, Kasia Dziurska i naprawdę wiele innych wspaniałych dziewczyn.

Czy oglądasz seriale lub filmy?

Raczej nie oglądam bo po prostu nie mam na to czasu i szkoda mi też na to czasu. Chociaż zaczęłam oglądać serial "House of cards", ale przyznam, że moje tempo to może jeden odcinek na tydzień :) Mój ulubiony film to Avatar oraz wszystkie filmy Quentina Tarantino.

Jaka jest twoja największa wpadka, która zaliczyłaś w życiu?

Haha myślę, że upuszczenie 20kg ciężarka na stopę w sierpniu 2016.

Źródło: facebook

Najbardziej przykre zdarzenie, które Ci utkwiło w pamięci.

Z racji, że pochodzę z bardzo trudnej rodziny było ich w moim życiu bardzo wiele i raczej nie warto o tym mówić.

Czy masz rodzeństwo?

Tak mam brata 3 lata starszego, który mieszka od kilku lat w Szkocji oraz siostrę 4 lata młodszą, która jeszcze nie do końca wie czego od życia chce… Haha. Wszyscy trenowaliśmy judo:) Jednak w sporcie wytrwałam tylko ja. Nie wyobrażam siebie nie mieć rodzeństwa. Fajna sprawa:) Miałam się z kim bawić, kłócić, bić i wspierać:)

Na pewno masz jakieś fajne wspomnienia z dzieciństwa

Moje najmilsze wspomnienia to wakacje u babci. Wycieczki rowerowe, skoki i budowle z ogromnych górek piasku, zjadanie się kilogramami porzeczki na huśtawce i pyszne wypieki babci: "proziaki i ciasteczka amoniaczki”. No i nie mogło zabraknąć pierogów:)

To teraz parę pytań o ulubione… marka auta?

Mercedes...ale go nie mam:)). Podobno w marzenia trzeba wierzyć:)

Ulubione kosmetyki, które możesz polecić innym?

Cc krem z firmy bourjois:) To jest stała rzecz w mojej kosmetyczce a reszta jest naprawdę zmienna :) Do ciała uwielbiam używać olej kokosowy :)

Źródło: facebook

Powiedz nam jaka jest najfajniejsza rzecz jaka Ci się przydarzyła w życiu?

Oczywiście mój mąż :)) I cała przygoda z bikini fitness. Było to dla mnie niespodziewane i pociągnęło za sobą wiele miłych zdarzeń.

Gdzie najczęściej jeździsz na wakacje?

Przyznam, że najczęściej za granicę. Gdy mam te kilka dni na wypoczynek to przynajmniej chcę liczyć na "prawie" pewną pogodę:)

Rok temu udało mi się spełnić jedno wakacyjne marzenie czyli Dominikana. Na pewno chciałabym spędzić wakacje na Seszelach, w Tajlandii, Meksyku, Malediwy (chociaż tam podobno jest nudno ale... chciałabym) Mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać, miejsca dokąd chciałabym pojechać...

Źródło: facebook

Czy jest jakieś wymarzone miejsce na świecie, gdzie chciałabyś mieszkać?

W Polsce mieszka mi się dobrze, jednak brakuje troszkę ciepła. Mogłabym w okresie zimowym mieszkać we Włoszech lub Hiszpanii. Australia też wydaje się być ciekawa:)

Źródło: facebook

Gdzie Cię można spotkać na imprezach? Jak często chodzisz do klubów?

Ostatnio zdarza mi się nawet często ponieważ pierwszy raz od 3 lat nie przygotowuję się do zawodów. Najczęściej w Katowicach. Uwielbiam tańczyć:) Lubię się bawić przy Rnb i przy muzyce klubowej:)

Źródło: facebook

Masz jakiś ulubiony napój alkoholowy?

Hmm nie ma ulubionego...całe szczęście (śmiech). Czasem napiję się wina wytrawnego, whisky lub tequile. Jednak raczej unikam picia alkoholu z racji mojego stylu życia:)

Czy często jesz na mieście? Jaka jest Twoja ulubiona restauracja?

Raz w tygodniu się zdarza (poza okresem startowym). Uwielbiam pizzę z "Basiliana" w Katowicach i burgery w "Skrzydlaty Byk" w Zabrzu. Jest jednak wiele jeszcze pysznych restauracji w których lubię jeść. Hmm kocham jeść pyszne jedzenie w restauracjach:)

Zdradź nam jakie jest Twoje największe marzenie?

Być taką motywacją dla wielu ludzi jak Ewa Chodakowska. Mieć swoje studio treningu personalnego.

I ostatnie pytanie. Co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę?

Męża, hantelki i skakankę:))

Źródło: facebook

Źródło: facebook

Źródło: facebook

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)