Żaneta Szlęzak należy do teamu’u Aniołków Grzegorza Kępy. Na swoim koncie ma liczne tytuły, m. in. - Mistrzyni Polski 2014 w kat. do 169 cm bikini fitness, 1 miejsce Arnold Classic Asia 2016 , w kat. bikini fitness do 169 cm, 2 miejsce w kat. OVERALL oraz 1 miejsce w Grand Prix Binkowski Resort 2016 oraz 2017 w kat. bikini fitness do 168 cm. Zadaliśmy parę pytań przepięknej Żanecie, więc jak chcecie dowiedzieć się więcej o jednej z bardziej znanych zawodniczek Bikini Fitness w Polsce, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad!

Czym zajmujesz się prywatnie?

Prywatnie jestem trenerem personalnym, ale nie skończyłam studiów na AWF, lecz dziennikarstwo i komunikację społeczną.

Czym się interesujesz?

Obecnie od kilku lat moją zajawką i hobby jest właśnie kulturystyka, przygotowywanie się do zawodów i wszystko co z tym związane.

Źródło: instagram

Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?

Chciałam zostać aktorką, śpiewać niestety nie umiem ;P

Byłaś wzorową uczennicą czy raczej łobuziarą?

Należałam do wzorowych uczennic. Zawsze miałam świadectwa z czerwonym paskiem a na studiach, także stypendium.

Masz rodzeństwo?

Tak mam młodszego o 2 lata brata, który tak naprawdę wygląda na starszego ;P też jest związany ze sportem od najmłodszych lat. Najpierw zajmował się sztukami walki (kickboxing, mma), teraz też rozpoczął przygodę ze sportami sylwetkowymi.

Jesteś singielką?

Nie, jestem w związku. Moim partnerem jest Jakub Szczerba. Mamy tą samą pasję i razem wspieramy się w przygotowaniach do zawodów.

Źródło: instagram

W jakich mężczyznach gustujesz? Na co zwracasz uwagę?

Przede wszystkim ważne jest dobre i szczere serce. Nie ukrywam też, że od momentu zajawki siłownią itd. zwracam większą uwagę też na wygląd. Jednak nie jest to jedyny wyznacznik. Facet z pasją - to jest to.

Z kim przyjaźnisz się z branży fitness?

Utrzymuje wiele kontaktów z zawodniczkami bikini. Ciężko jest nam się spotkać poza sezonem startowym, ponieważ każda z nas mieszka w innej części Polski, jednak podczas zawodów, zawsze nawzajem się wspieramy i pomagamy sobie.

Źródło: instagram

Jak lubisz spędzać wolny czas?

W wolnym czasie chodzę do kina. Wybór gatunku filmowego zależy od mojego stanu emocjonalnego:) Począwszy od głupiej komedii, skończywszy na horrorze. Bardzo lubię serię Batmana, James`a Bond`a czy filmy o zombie.

Oglądasz seriale?

Obecnie nie mam zbytnio czasu na oglądanie seriali. Podczas studiów jarałam się "babskimi" serialami typu: Plotkara. Lubię też "The walking dead" oraz "Teorię wielkiego podrywu".

Źródło: instagram

Jaka jest Twoja największa wpadka, którą zaliczyłaś w życiu?

Wbiegnięcie na ostatnią chwilę do autobusu pełnego ludzi i wywrócenie się na środku (była zima, więc ślisko) :P

Jakich kosmetyków używasz?

Na co dzień używam podstawowych kosmetyków, typu kremy, płyny micelarne, balsamy. Praktycznie codziennie wykonuje treningi , więc nie maluję się, bo nie uznaję treningu w pełnym makijażu. Mocny makijaż wykonuję na scenę i od święta :)

Źródło: instagram

Najfajniejsza rzecz jaka Ci się przydarzyła w życiu?

Myślę, że odkąd zaczęłam startować przydarzyło mi się wiele fajnych rzeczy. Chyba nic nie może przebić uczucia, kiedy nakładają Ci złoty medal na szyję i trud pracy zostanie doceniony.

Gdzie najczęściej jeździsz na wakacje?

Wakacje obecnie to wyjazdy na zawody :P Są to przeważnie wyjazdy zagraniczne, więc dzięki temu udaje mi się też co nieco zobaczyć. Miedzy innymi Hongkong, na który na pewno nie mogłabym sobie tak po prostu pozwolić.

Źródło: instagram

Twoje wymarzone wakacje to…?

Marzy mi się 2 tygodnie urlopu na jakiejś ciepłej wyspie, bez obowiązków , natłoku ludzi. Chciałabym kiedys polecieć na Bali oraz do Miami.

Czy jest jakieś wymarzone miejsce na świecie, gdzie chciałabyś mieszkać?

Wszędzie tam, gdzie temperatura nie schodzi poniżej 20 stopni ;p


Źródło: instagram

Kogo chciałabyś spotkać na treningu?

Chciałabym zrobić trening z jedną z bikiniar z Olympii- Courtney King czy Ashley Kaltwasser, aby podpatrzeć ich tajniki na takie zgrabne pupy.

Czy często jesz na mieście?

Staram się nie jeść na mieście i zawsze być przygotowaną z posiłkami, chyba, że nie jestem w trakcie sezonu startowego, to zawsze można coś w miarę zdrowego wybrać z menu. Kocham pizzę i chińczyka oraz polskie dania - pierogi z kapustą i grzybami oraz gołąbki. Te dania najczęściej wybieram jako cheat meal.

Źródło: instagram

Pijesz alkohol?

Na co dzień nie piję alkoholu, ale wtedy kiedy mogę to lubię zimne białe lub różowe półwytrawne wino.

Źródło: instagram

Gdzie Cię można spotkać na imprezach?

Nie jestem imprezowiczką, więc raczej nigdzie.

Opisz Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa.

Całe dzieciństwo wspominam jako miły okres. Miałam to szczęście, że należałam do pokolenia, które jeszcze bawiło się na powietrzu, a nie przesiadywało przed telewizorem czy z urządzeniami elektronicznymi w ręku.

Źródło: instagram

Twoje największe marzenie?

Przykro mi, ale nie zdradzę, bo może się nie spełnić. Powiem tyle , że codziennie ciężko pracuję na jego realizację.

Dziękujemy Żanecie i życzymy spełnienia marzeń! Domyślamy się, że są związane ze sportem.

Komentarze (0)