Paul Orndorff, znany jako „Mr. Wonderful” w latach ‘80 był amerykańskim zawodowym wrestlerem. Stał się popularny w 1984 roku, kiedy to pokonał Salvatore Bellomo. Jak poinformował jego syn Travis za pośrednictwem mediów społecznościowych, zmarł wczoraj w wieku 71 lat. Orndorff cierpiał na demencję i uważa się, że było to spowodowane przez urazy głowy jakich doświadczył będąc wrestlerem. Orndorff w 2016 roku przyłączył się do pozwu zbiorowego przeciwko WWE w związku z „długotrwałymi urazami neurologicznymi”. Pozew został jednak wycofany w 2018 roku.

„Z wielkim smutkiem ogłaszam odejście mojego ojca, Paula Parlette Orndorffa, który jest lepiej znany jako „Mr. Wonderful”. Większość z was zapamięta go ze względu na jego sylwetkę oraz jego aktywność. Miał też wspaniałe serce. W domu zawsze był po prostu niesamowitym tatą który pokazał mi więcej miłości, niż kiedykolwiek na to zasługiwałem. Kocham cię tato“.

Travis udostępnił też na Instagramie link, gdzie można dokonać darowizny na pokrycie kosztów pogrzebu... Po odejściu na emeryturę Orndorff został trenerem i przyczynił się do sukcesu takich gwiazd jak Goldberg, Stacy Keibler i Mark Jindrak. Hulk Hogan wyraził swój smutek na Twitterze z powodu odejścia kolegi i złożył kondolencje.

 
Komentarze (0)