Kulturysta Nick Walker ostro przygotowuje się do nadchodzącego Mr. Olympia 2022, zaplanowanego na 15-18 grudnia w Planet Hollywood Resort & Casino w Las Vegas w stanie Nevada. Im bliżej imprezy, tym większa aktywność wszystkich zawodników w mediach społecznościowych, a co za tym idzie, liczne dyskusje na temat tego, kto wygra. W niedawnym poście na Instagramie Walker podzielił się aktualizacją sylwetki i ujawnił swoją wagę na trzy tygodnie przed wielkim show.

Przygotowania do zbliżającej się Olimpii idą pełną parą i w tym sezonie będzie wyjątkowo gorąco, ponieważ startuje wiele znanych nazwisk. Młody zawodnik Nick Walker zaprezentuje się po raz drugi i mimo krótkiego stażu ma chrapkę na zwycięstwo. W ubiegłym roku pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał, wygrywając na New York Pro i Arnold Classic. Świetny debiut (piąte miejsce) na Olympii tylko potwierdził, że jest groźnym konkurentem.

 

Na trzy tygodnie przed startem ​​zdradził, że waży 262 funty (119 kg). Wkleił też aktualne zdjęcie, które powiedzmy szczerze, robi wrażenie.  „The Mutant” od dawna otwarcie mówił o swoich celach w kulturystyce. Powiedział, że jego planem jest wygranie jak największej liczby zawodów Arnold Classic i Mr. Olympia. Oby tylko nie odbiło się to na jego zdrowiu.

Komentarze (3)
F1.08

120kg przy 170cm wzrostu. Ramy 140 kg przy 175cm

0
TomQ-MAG

ogolnie Ramy jakos wyglada na wyzszego optycznie. jakbym nie wiedzial ile ma wzrostu to bym celowal w okolice 180 cm

1
lodzianin1

Barki mnie zaciekawiły czy taki gen czy olejek poszedł

0