Jeśli nie możesz zebrać się i pójść na siłownię, twierdząc, że jesteś zbyt zmęczony po długim dniu pracy poznaj Nicka. Ten 21-latek z New Jersey urodził się bez nóg, prawej ręki i ma tylko jeden palec w lewej. Lekarze zdiagnozowali u niego niezwykle rzadką chorobę znaną jako zespół Hanharta. Santonastasso jest jedną z zaledwie 12 osób, które urodziły się z tą chorobą. Spośród tych 12, 8 z nich nie żyje... Chociaż jest niepełnosprawny, nigdy nie przeszkodziło mu to w robieniu tego, co kocha. Nie tylko ćwiczy codziennie, ale pomaga także innym ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji, by odzyskali wiarę w siebie. Jego Instagram jest pełen filmów i zdjęć z siłowni, które motywują ponad 400 tysięcy obserwatorów. Jeśli więc nadal nie masz ochoty na trening, to obejrzyj filmy Nicka i zainspiruj się. Jeśli on może to zrobić, to Ty też możesz!

https://youtu.be/QzdL5doNfYk

Komentarze (4)
azizzz

Wiem ze pewnie zaraz zostane zhejtowany ale ten trening i tak mu gowno da skoro nie ma nog i rak. Ani miesni ani sily i nic mu to nie da.

0
Bull

układ krążenia, samopoczucie, przynależność do społeczności, satysfakcja, spędzanie czasu, przełamywanie barier - to nic nie daje?

9
azizzz

Dla mnie tak

0
domosos

k***a jak się chce to można.

0