Nathan De Asha jest zawodowym kulturystą IFBB z Liverpoolu. Zadebiutował w lidze pro w 2016 roku, a poprzedni rok był dla niego naprawdę dobry. Wygrał podczas New York Pro i California Pro, a na Olympii zdobył ósme miejsce. Niestety, De Asha i jeszcze inne dwie osoby, oskarżeni zostali ostatnio o handel narkotykami i sterydami. Wszyscy trzej nie przyznali się jednak do winy.

Gazeta North Devon Gazette of UK napisała:

“W piątek 4 stycznia w sądzie pojawiły się trzy osoby i usłyszały zarzuty handlu narkotykami takimi jak kokaina, MDMA i sterydami anabolicznymi. Pan. Green został oskarżony o posiadanie pewnej ilości MDMA, kokainy i sterydów anabolicznych z zamiarem dostarczenia. Posiadał własność kryminalną, a mianowicie pewną ilości gotówki. Pani Green została oskarżona o posiadanie pewnej ilości kokainy i sterydów anabolicznych z zamiarem dostarczenia i ukrycia mienia przestępczego, a mianowicie pewnej ilości gotówki. Zarówno pan jak i pani Green nie przyznali się do winy. Pan De Asha nie przyznał się do dostarczania sterydów anabolicznych. Kolejna rozprawa odbędzie się 1 lutego."

Miejmy nadzieję, że ten incydent nie wpłynie na karierę Nathana De Asha, ponieważ nabiera ona rozpędu. Jego fani będą bardzo rozczarowani wiedząc, że w sezonie 2019 nie zobaczą go na scenie z powodu ciążących na nim zarzutów lub w najgorszym wypadku odbywania kary w więzieniu.

Komentarze (2)
mapetttmapettt

jak zawsze ktos sie roz j**al i po karierze...

1
domosos

Nic nadzwyczajnego,m pewnie większość handluje, i nie każdego sie złapie.

0