Natalia Carvalho to brazylijska fitness modelka i influencerka w social mediach, znana jako Natigalgos. Wiele osób, które kibicuje Natalii (jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób) podziwia jej niesamowitą sylwetkę. Świetne nogi i pośladki oraz estetycznie rozwinięte ciało. Natalia przez wiele lat pracowała na takie efekty. Tak działają godziny spędzone na siłowni, czysta dieta i odpowiednia suplementacja. Z jej niesamowitą figurą, nic dziwnego, że jest wschodzącą gwiazdą branży fitness.

Natalia wprowadza wiele zestawów ćwiczeń do swoich treningów, a jej ulubionymi ćwiczeniami są przysiady i deadlift. Natomiast dzięki cardio może utrzymywać smukłą sylwetkę. Carvalho trzyma dietę czystą od oszustw, nawet jeśli nie bierze udziału w żadnych imprezach fitness. Zjada sporo chudego kurczaka, jajek czy sera o niskiej zawartości tłuszczu. Dostawę węglowodanów zapewnia posiłkami uzupełnionymi o brązowy ryż, pełnoziarnisty chleb, słodkie ziemniaki czy quinoa. Spożywa również wiele zdrowych tłuszczów zawartych między innymi w oliwie z oliwek, awokado czy orzechach. Dzięki temu ma sporo energii przez cały dzień.

Pije bardzo dużo wody. To pomaga jej po części zaspokoić głód, kiedy dopada ją apetyt, a kiedy to nic nie daje, zjada miskę sałaty. Słodycze zastępuje owocowymi smoothie. Natalia jest wobec siebie wymagająca oraz zwraca ogromną uwagę na odpowiednią dietę. Za to niewątpliwie należy ją podziwiać. A wy przestrzegacie diety? Czy oszukujecie czasami?