Start i rywalizacja w zawodach sylwetkowych nie jest przeszkodą do tego, by zawierać przyjaźnie w tej samej branży. Wiele gwiazd startuje z tych samych klubów i są prowadzone przez tych samych trenerów. Poniżej przedstawiamy najlepsze przyjaciółki w branży fitness. Nic nie łączy bardziej niż wspólna pasja.

Sylwia Szostak i Katarzyna Dziurska

Obie panie są ambasadorkami firmy Olimp Sport Nutrition. Poznały się przez wspólnego trenera, męża Sylwii- Akopa Szostaka. Dziewczyny nie tylko trenują razem, ale również jeżdżą na wspólne wakacje i bardzo często wychodzą do restauracji na cheat-meala. Oczywiście z Akopem.

Natalia Gacka i Paula Lewczuk

Przyjaciółki studiowały razem na kierunku dietetyka w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Były prawdziwymi papużkami- nierozłączkami. Jeździły na wspólne wakacje i nie stroniły od imprez. Paula obecnie mieszka w Gdańsku, a Natalia w Bydgoszczy. Dziewczyny dawno już nie umieszczały wspólnego zdjęcia. Czyżby przyjaźń nie przetrwała?

Małgorzata Flis i Katarzyna Maliszewska

Zawodniczki bikini fitness wspierają się na scenie i poza nią. Wspólnie prowadzą warsztaty “Posing Time” w Warszawie. Dziewczyny trzymają michę, więc nie ma mowy o cheat- mealach na mieście.

Magdalena Kaleta i Paula Batnot

Te dwie czarne piękności nazywane przez niektórych Milka i Wedel, mieszkają we Wrocławiu, więc mają okazję do częstych spotkań, również w towarzystwie męża Pauli i partnera Magdy. Poznały się na szkoleniu z pozowania, które prowadziła Paula. Znajomość rozwinęła się dalej. Magda była u Pauli na weselu, w planach mają również wspólne wakacje. Lubią spotkać się na dobrego czita i film raz w tygodniu. Podobno Paula śmiesznie piszczy ze strachu oglądając horror.

Paula Mocior i Monika Biedka

Obie dziewczyny mieszkają w Krakowie. Paula jest trenerką personalną i gwiazdą teamu 6pak.tv. Monika również jest pasjonatką sportu i czynną zawodniczką bikini fitness. Dziewczyny poznały się na Mistrzostwach Europy w 2015 r. Ich przyjaźń rozwijała się wraz z kolejnymi startami. Paula pomogła Monice zaaklimatyzować się w Krakowie po przeprowadzce z Opola. Razem jeżdżą na szkolenia i często spotykają się, by razem poćwiczyć czy zjeść pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem.

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)