W sobotę odbył się finał V edycji plebiscytu Fitness Motywatory. Przez niecały miesiąc można było oddawać głosy na nominowane osoby, które działają w środowisku fitness. Spośród wielu kategorii zostali wyłonieni laureaci tegorocznej edycji. Oto oni:

 

GOLD FITNESS kobiety - Patrycja Zahorska

 

GOLD FITNESS mężczyźni - Piotr Zieliński

 

WORKOUT TEAM - Barbell Brothers

 

TRENER/INSTRUKTOR - Maciej Bielski

 

E-MOTYWATOR - Monika Kołakowska

 

GOLD KULTURYSTYKA - Mariusz Tomczuk

 

DIETETYK - Magdalena Hajkiewicz

 

 

METAMORFOZA- Justyna Nierwińska, Przemysław Ignaszewski

 

W tym samym dniu odbył się również show Musclemania. Dla tych co nie wiedzą jest to światowa federacja promująca naturalną kulturystykę i organizująca eventy sportów sylwetkowych. Najbardziej znani zawodnicy Musclemania to Simeon Panda, Ulisses Jr, Chul Soon oraz Samuel Dixon. Tegorocznym zwycięzcą okazał się Emilian Gankowski, który (z pewnością) wraz z ukochaną Kasią Dziurską, poleci do Las Vegas na FITNESS AMERICA WEEKEND 2018.

Ogromnym sukcesem może się pochwalić również ubiegłoroczny zwycięzca tegoż konkursu - Bartosz Leoniewski, który w tym samym czasie stał na scenie na Florydzie. Bartosz został pierwszym w Polsce zawodnikiem Musclemania PRO! Dziwi nas tylko, że poleciał do USA bez żony Pauli. Czyżby jakiś kryzys w małżeństwie? Mamy nadzieję, że nie, bo to naprawdę sympatyczna para.

Zobacz też: Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas!

FITNESS MOTYWATORY 2017 przyznane!

 

 

Gratulujemy serdecznie WSZYSTKIM zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!