Na pewno słyszeliście o Mistrzostwach Rosji w tzw. Slapie, czyli krótko mówiąc uderzeniu w twarz przeciwnika. Dwóch mężczyzn staje naprzeciwko siebie i z całej siły wymierzają sobie tzw. liście, dopóki ktoś nie zrezygnuje lub straci przytomność. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

 

 

Zawody są coraz bardziej popularne i pojawił się nawet ich damski odpowiednik. Kobiety dołączają do walki w Mistrzostwach Rosji w plaskaczu, ale celują w inną część ciała… Są to klapsy w PUPĘ! Tego chyba jeszcze nie było :) Zasady są proste. Zawodniczki, które z pewnością ćwiczą wykonywanie przysiadów w siłowni, uderzają się nawzajem w pupę, a zwycięża ta, która zrobiła to wystarczająco mocno, aby wytrącić przeciwniczkę z równowagi, powodując upadek lub zrobienie kroku w przód.

 

https://youtu.be/k3wtWEPkDDQ

 

https://youtu.be/T4K71lKpDuQ

 

 

W ostatnich zawodach wzięły udział także rosyjskie gwiazdy mediów społecznościowych i blogerki fitness. Ponieważ “pojedynek na liście” staje się coraz bardziej popularny, męska część redakcji liczy na to, że “pojedynek na klapsy w pupę” również zyska wzięcie :)