Kontrowersyjna postać w świecie fitness, czyli Liver King, a właściwie Brian Johnson mocno stracił w oczach swoich fanów. W ubiegłym roku na jaw wyszło jego oszustwo w sprawie stosowania sterydów. 45-latek od początku promował się jako człowiek z masywną budową ciała i wyjątkowym podejściem do diety. Podążał za stylem życia przodków opartym między innymi na jedzeniu surowego mięsa i to dzięki temu zyskał niesłychaną popularność w sieci. Filmiki prezentujące, jak je wątrobę czy inne narządy zwierząt jako viral krążą po Internecie.

Polecamy również: Liver King przyznaje się do używania sterydów po wycieku e-maila

Król wątroby wielokrotnie odpierał oskarżenia jakoby miał coś wspólnego ze środkami dopingującymi. Niestety kłamstwo ma krótkie nogi i prawda w końcu wyszła na jaw. Wyciekły e-maile, które zawierały cykl sterydowy Liver Kinga i wyniki jego badań krwi. Wkrótce potem Johnson przyznał się do tego, że zażywał sterydy, a później przeprosił za to wszystkich fanów. 

 

Minęły dwa miesiące odkąd afera ze sterydami ujrzała światło dzienne, a Brian Johnson deklaruje, że przez cały ten czas jest „czysty”. Jak prezentuje się jego forma? Widać różnicę? Sami oceńcie.

Komentarze (7)
rarytas1

Tak nie wygląda człowiek będący 2 miesiące na sucho poza tym on nie jest w stanie funkcjonować bez sterydów bo jego gospodarka hormonalna nie ma prawa istnieć

4
gokuson

Później się przyzna, że chodziło mu że 2 miesiące bez dopingu oralnego.

4
Tomas_h11

Co za pajac. Zaraz sie okarze, że znowu ściema. Poza tym jak ktoś uwierzył, że tak się wyglada bez soków to nigdy w życiu nie maiał sztangi w rękach.

4
Bull

Młoda i zdrowa twarz jak na ten wiek.

3
lordknaga

niech on skonczy pie*****c za przeproszeniem - bo juz raz bajki pisal i naciagal ludzi, to teraz mowi prawde? w ogole poratle nie powinny pisac o tym klaunie, bo tylko nabijaja mu fejmu.

6
FighterX

Od początku brałem jego profil jako zrobiony pod czysty zysk. Gadał bez sensu, wszystko pod publiczkę i kontrowersyjne. A przeprosiny, to kpina... to nie są przeprosiny.
Jest człowiekiem memem.

3
_GANGSTA_

Gdzies widzialem jego foto jak 20 paro latek niewiem czy to byl poczatek przygody z saa,ale wtedy nic szczegolnego musialo pojsc sa naprawde sporo bo roznica teraz a wtedy jest dosyc spora.Teraz pewnie gh i insulina to podstawa a w tle leci reszta%-)

2